ژاله علو

ژاله علو بازیگری که تلفن همراه ندارد!

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1396کد مطلب : 53898زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژاله علو بازیگر پیشکسوت کشورمان پای گفتگوی ما نشست و از روزهای آرام زندگی این روزهایش و دوری از کارهای هنری گفت.

ناگفته های ژاله علو از زندگی شخصی و حرفه ای اش

ژاله علو هنرمند پیشکسوت کشورمان که روزهای خاطره انگیزی با صدای ماندگار او در تلویزیون برجای مانده است و در آخرین کار تلویزیونی اش در مختارنامه جلوی دوربین رفت پای گفتگوی ما نشست و از زندگی خصوصی و حرفه ای اش گفت.

دوبلور و بازیگر پیشکسوت کشورمان پس از سال ها سکوت، با بیان ناگفته هایی از آرامش این روزهایش، از ارتباط نداشتن خود با فضای مجازی سخن گفت.
ژاله علو صداپیشه، گوینده و بازیگر پیشکسوت کشورمان گفت:انسان همیشه تا اندازه ای مشخص کار می کند و باقی زمان خود را در منزل و با انجام دادن کارهای دلخواه سپری می کند.

گفتگو با ژاله علو بازیگر پیشکسوت کشورمان

*آیا کمرنگ بودن حضور شما در عرصه فعالیت های هنری به صورت خودخواسته است؟
به هر حال آدم باید فرصتی را برای رسیدگی به خودش اختصاص دهد. به طور تقریبی احساس می کنم بهتر است این روزها فرصت بیشتری برای خودم بگذارم.

*مردم که با صدا و تصویر شما خاطره بسیاری دارند، این روزها دلتنگتان هستند و خیلی سراغتان را می گیرند. مخاطبانی که خواستار دیدار شما هستند، چه کاری می توانند انجام بدهند؟
من این روزها کم و بیش فعالیت هایی انجام می دهم اما نه در قالب تصویر بلکه کارهایم را در موارد دیگر انجام می دهم و این فعالیت ها در زمینه دوبله نیست.
ژاله علو

ژاله علو بازیگر پیشکسوت کشورمان

*آیا با فضای مجازی در ارتباط هستید؟
من تلفن همراه ندارم و این موضوع یکی از خوشبختی های من است. با فضای مجازی ارتباطی ندارم چرا که کاری با این فضاها ندارم و معتقدم یک تلفن وجود دارد که می توان از راه آن تماس گرفت و وقت و بی وقت گرفتار تلفن همراه نشد.
*وضعیت این روزهای دوبله را چگونه ارزیابی می کنید؟
من هیچ ارتباطی ندارم چرا که به قدری گرفتار کارهای خودم هستم که زیاد وقتم را برای این بخش نمی گذارم.

*اگر پیشنهادی صورت بگیرد که ویژگی های موردنظر شما را داشته باشد امکان دارد مردم به زودی شما را در یک اثر نمایشی و یا یک مجموعه رادیویی ببینند؟
فکر نمی کنم کار تصویری انجام دهم اما ممکن است اثر دیگری را در زمینه ای دیگر بپذیرم.
*کارهای سینمایی و تلویزیونی را تماشا می کنید؟ وضعیت بازیگری را به خصوص در میان بازیگران خانم چطور ارزیابی می کنید؟
سینما نمی روم اما با تلویزیون سرو کار دارم. من داور نیستم اما به هر حال همه افراد تلاش خود را می کنند اما به طور کلی موضوعات کاری محور تعیین کننده زندگی نیست اما ذوق و علاقه ای است که بسیاری از افراد به آن مشغول هستند و من خودم شاهد این اتفاق بودم و امیدوارم که همه دوستان موفق باشند. در شرایط کنونی فقط آرامش می خواهم.

ژاله علو بازیگری که تلفن همراه ندارد!

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
برگرفته از میزان / م.ف
برچسب :
وبگردی