نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش مرد جوان داخل دستگاه ام آر آی + عکس
ام آر آی ، حادثه مرگبار در بیمارستان
مرد جوان بی توجه به نکات ایمنی و هشدارهای مسئولان بخش ام آر آی به سمت دستگاه رفت و به دلیل وسیله ای که در دست داشت با شدت به داخل دستگاه کشیده شد و جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1396

گیر کردن داخل دستگاه ام آر آی جان مرد جوان را گرفت

حادثه تلخ در بخش ام آر آی یکی از بیمارستان های هند دلیل این همه تاکید برای رعایت اصول ایمنی در این بخش ها را روشن کرد ، مردی که برای ملاقات یکی از اقوام خود به بیمارستان آماده بود به دلیل بی توجهی به نکات ایمنی جان خود را از دست داد.
Horror as man dies after getting sucked into an MRI machine
حادثه مرگبار در بیمارستان

عکس مردی که به دلیل بی توجهی به نکات ایمنی در اتاقک ام آر آی جان خود را از دست داد 

دستگاه ام آر آی جان مرد هندی را گرفت

مردی بعد از گیر کردن داخل دستگاه ام آر آی جان خود را از دست داد ، بی توجهی او به مقررات و اصول ایمنی موجب این حادثه مرگبار شد .
"راجش مورو" 32 ساله که برای ملاقات یکی از اقوام خود به بیمارستان آمده بود در حالیکه یک سیلندر اکسیژن در دست داشت وارد اتاق ام آر آی شد در همین حین فلز داخل سیلندر با میدان مغناطیسی ذخیره شده دستگاه واکنش نشان داد و موجب شد تا دستگاه مرد را با قدرت بالایی به سمت خود کشاند و درست مثل حالت قورت دادن او را نگه داشت.
علی رقم تلاش حاضرین قدرت بالای دستگاه مرد را رها نمی کرد و از طرفی نشست اکسیژن به دلیل فشار زیاد دستگاه وضعیت را وخیم تر کرد.
بعد از تلاش کارکنان بخش در نهایت مرد جوان از داخل دستگاه جدا شد اما بدن او به شدت متورم و غرق در خون بود به طوریکه 10 دقیقه بعد از انتقال او به بخش مراقبت های ویژه مرگش تایید شد. 
به گفته ی شاهدان، متخصص حاضر در اتاق بارها به او هشدار داد که این کار خطرناکی است اما او با خنده گفت که هیچ خطری ندارد و چندین بار این کار را انجام داده است.

مرگ دلخراش مرد جوان داخل دستگاه ام آر آی + عکس

منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف