یارانه کمک معیشتی

مرحله دوم یارانه معیشتی واریز شد

تاریخ انتشار : 11 دی 1398کد مطلب : 70901زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرحله دوم یارانه کمک معیشتی از سوی دولت به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

واریز یارانه کمک معیشتی

تسنیم: دور دوم سبد حمایت معیشتی دولت در زمان تعیین شده (10 دی ماه) به حساب سرپرست خانوار واریز شد. 

بر این اساس خانواده یک نفره 55 هزار تومان، خانواده دو نفره 103 هزار تومان، خانواده سه نفره 138 هزار تومان، خانواده 4 نفره 172 هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می کنند. 

کسانی که یارانه معیشتی در دور اول را دریافت نکرده اند چنانچه اعتراض خود را ثبت کرده و مورد تایید واقع شده باشد مبلغ یارانه دو ماه را دریافت خواهند کرد. به گفته سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور 419 هزار و 304 نفر به فهرست یارانه بگیران معیشتی افزوده شده است. 

حسین میرزایی ،سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این باره گفت:افرادی که در دور اول سبد حمایت معیشتی دولت را دریافت نکردند و درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کرده اند، چنانچه درخواست آنها تایید شده باشد یارانه معیشتی دو دوره به صورت یکجا و در زمان تعیین شده که اعلام می شود برای سرپرست خانوار واریز می شود. 

بر اساس این گزارش حدود 666هزار نفر از افراد که یارانه نقدی دریافت نمی کردند و در نتیجه سبد معیشتی نیز به آنها تعلق نمی گرفت می توانند درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند. 

درخواست این افراد ظرف یک ماه بررسی می شود و نتایج اعلام می شود و چنانچه درخواست آنها تایید شود در لیست مشمولان قرار می گیرند.

انتهای پیام/م

مرحله دوم یارانه کمک معیشتی دی ماه 98 واریز شد

3.4179
این مطلب مفید بود ؟12158
وبگردی