یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی سرمربی جدید پرسپولیس شد؟

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1398کد مطلب : 41703زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیمان یوسفی مجری برنامه ورزش و مردم از سرمربیگری یحیی گل محمدی در پرسپولیس خبر داد. مالک پدیده این خبر را تکذیب کرد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد

پیمان یوسفی مجری برنامه ورزش و مردم مدعی شد کار حضور یحیی گل محمدی در تیم فوتبال پرسپولیس تمام شده است! 

برنامه ورزش و مردم امروز در شرایطی روی آنتن رفت که پیمان یوسفی مجری این برنامه خبر عجیبی را عنوان کرد. 

در شرایطی که باشگاه پدیده و مدیران این باشگاه در روزهای گذشته بارها مخالفت خود را با حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس عنوان کرده بودند، یوسفی مدعی شد کار حضور گل محمدی در پرسپولیس تمام شده است. 

یوسفی گفت:اگر یادتان باشد انتخاب استراماچونی برای استقلال را هم در این برنامه گفتیم که الکی هم نبود. یحیی گل محمدی با پرسپولیس تمام کرده و توافق داخلی صورت گرفته است که به زودی اعلام می شود. 

وی ادامه داد:مالک باشگاه پدیده با جدایی گل محمدی موافقت کرده است و او را باید ظاهراً مربی فصل بعد پرسپولیس بدانیم. پدیده حتی جانشین یحیی را هم انتخاب کرده و آقای پانادیچ سرمربی پدیده می شود.

مالک باشگاه پدیده تکذیب کرد:گل محمدی سرمربی ماست!

ایلنا:حمیداوی در گفت و گو با برنامه اخبار ورزشی ساعت 13 شبکه سوم سیما ضمن تکذیب این خبر اظهار داشت:کاملا این خبر را تکذیب می کنم. من همین الان به ایران رسیدم و این فیلم را برای من فرستادند. هیچ توافقی نبوده و هیچ توافقی نخواهد بود. 

او در پاسخ به این سوال که آیا مذاکره غیر مستقیم با گل محمدی بوده و او در جریان نیست، گفت:بعید میدانم چون غیرحرفه ای است. به آقای گل محمدی ایمان کامل دارم و تا دو سال دیگر با ما قرارداد دارند و این کار را نمی کنند. فردا آغاز تمرینات ماست و ما تمام برنامه های تیم را روی افکار ایشان بسته ایم. 

حمیداوی در این باره که چطور چنین شایعه ای شکل گرفته است گفت:واقعا نمیدانم این حرف ها از کجا در می آید. ایشان مربی ماست و می گویند جانشین ایشان را انتخاب کرده ایم. نمی دانم چطور این صحبت ها مطرح شده است. 

او با بیان اینکه برای مذاکره با برخی از بازیکنان خارجی ایران را ترک کرده بود ادامه داد:ما شش بازیکن را از نزدیک دیدیم و دو بازیکن را آقای گل محمدی انتخاب کرده اند. کل تیم ما روی افکار آقای گل محمدی بسته ایم و ان شاء الله باز هم تمدید می کنیم تا در کنار ما بمانند. ما با دو نفر عملا مذاکره کردیم ان شاء الله این هفته جمع بندی می کنیم.

انتهای پیام/م

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و جانشین برانکو شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی