یوسف لحظه گرگ و میش

عکس 18 سال پیش بازیگر نقش یوسف در لحظه گرگ و میش

تاریخ انتشار : 14 اسفند 1397کد مطلب : 54749زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف در سریال لحظه گرگ و میش صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی اش به روز کرد.

یوسف لحظه گرگ و میش در دوران کودکی

ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف در سریال لحظه گرگ و میش در خانواده ای هنرمند متولد شد و خیلی زود توانست وارد وادی هنر شود.

این بازیگر کشورمان که این شبها در نقش یوسف توانست هنر بازیگری را در معرض دید همه قرار دهد و رضایت عده زیادی از مخاطبان این سریال را جلب کند پسر فرید سجادی حسینی بازیگر پیشکسوت کشورمان است.

عکسی از کودکی بازیگر نقش یوسف در سریال لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف در سریال لحظه گرگ و میش عکسی از دوران کودکی و 18 سال پیش را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

ناصر سجادی حسینی

عکس 18 سال پیش ناصر سجادی حسینی یوسف لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی با انتشار این عکس نوشت :کودکی من گذشت ... مدام در حسرت ... یکسر در فکر سینما .... عکس نزدیک به 18 سال پیش سر صحنه یک فیلم ثبت شده که اسمش رو به خاطر نمیارم.

المیرا دهقانی و ناصر سجادی حسینی

المیرا دهقانی و ناصر سجادی حسینی در لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی در خانواده هنرمندی متولد شد که همه راه پدر را در دنیای هنر ادامه دادند و این هنرمند کشورمان در کارهای مختلف دنیای هنر تجربه های متعددی دارد و در زمینه عکاسی، فیلمبرداری ، ساخت مستند و بازیگری آثاری را از خود به یادگار گذاشته است.

ناصر سجادی حسینی

ناصر سجادی حسینی بازیگر سریال لحظه گرگ و میش

یوسف لحظه گرگ و میش یکی از بهترین نقش هایش را در این سریال تجربه کرد و در فیلم ایتالیا ایتالیا به عنوان بازیگر حضور داشت و در فیلم هایی چون زاپاس ، مهرآباد ، روزنه ای به بهشت و ... به عنوان عکاس در کنار عوامل سازنده فیلم حاضر بود.

ناصر سجادی حسینی

ناصر سجادی حسینی یوسف در لحظه گرگ و میش

نقش یوسف از آن دست نقش هایی بود که در سریال لحظه گرگ و میش رفته رفته پررنگ تر شد و این روزها شاهده موفقیت ناصر سجادی حسینی در این سریال هستیم.

المیرا دهقانی و ناصر سجادی حسینی

بازی المیرا دهقانی و ناصر سجادی حسینی در لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی

ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف در لحظه گرگ و میش

یوسف لحظه گرگ و میش 18 سال پیش این شکلی بود!+عکس

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : صفحه ناصر سجادی حسینی / [عکس] مهدی حیدری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی