پردرآمدترین بازیگر

پردرآمدترین بازیگر هالیوود قبلا پیش خدمت بود !

تاریخ انتشار : 6 فروردین 1396کد مطلب : 46658زمان مطالعه : 1 دقیقه
ساندرا بولاک که جزو پردرآمدترین بازیگران هالیوود شناخته میشود قبلا شغل عجیبی داشت, او پیش خدمت یک کافه بود.

پردرآمدترین بازیگر هالیوود قبلا چه کاره بود؟

ساندرا بولاک برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و گوی طلایی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم نقطه کور در سال 2009 است.

ساندرا بولاک بازیگر دارنده اسکار به خاطر بازی در فیلم نقطه کور پیش از حضور در هالیوود در شغل دیگری فعالیت می کرد.

 
پردرآمدترین بازیگر

ساندرا بولاک پردرآمدترین بازیگر هالیوود

 
 
او پس از اجرای نقش های موفقی در دههٔ 1990 میلادی هم چون سرعت و وقتی تو خواب بودی (فیلم) به شهرت رسید. پس از آن او حرفه اش را به عنوان یک بازیگر هالیوودی نقش اول مشهور با فیلم هایی مانند خانم موافقت و تصادف که تحسین منتقدان را دریافت کردند، آغاز کرد. در سال 2007 او با داشتن سرمایهٔ 85 میلیون دلاری در ردهٔ 14 ثروتمندترین اشخاص نامدار زن قرار گرفت.
 
همچنین در سال 2010 'پردرآمدترین' بازیگر زن هالیوود نام گرفت بین ژوئن 2009 تا یک سال بعد حدود 58 میلیون دلار بابت فیلم های پیشنهاد و نقطه کور دریافت کرده است.
 
 
وی برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و گوی طلایی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم نقطه کور در سال 2009 است. ساندرا بولاک با 10 میلیون دلار دستمزد بیشترین دستمزد را در بین بازیگرهای زن هالیوود را داراست.
 
ساندرا بولاک در حالی که تنها سه واحد باقی مانده بود تا فارغ التحصیل شود، برای انجام تست های بازیگری ترک تحصیل کرد و برای گذران زندگی به عنوان پیش خدمت در یک کافه در نیویورک کار می کرد.

پردرآمدترین بازیگر هالیوود قبلا پیش خدمت بود !

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از میزان -/ح
وبگردی