بلندقدترین دروازه بان

بلندقدترین دروازه بان ایرانی لیگ برتر به همراه اینفوگرافی

کد مطلب : 24137تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
قامت بلند در دنیای فوتبال برای فوروارد ها و گلر ها بسیار مناسب می باشد و می تواند به گلر ها در نمایش های بی نظیر کمک نمایید.

بلندقدترین دروزاه بان ایرانی در لیگ برتر

در دنیای گلرها قطعا داشتن قدی بلند و دست و پاهایی کشیده یک امتیاز مثبت محسوب می شود ، زیرا این ویژگی ها کمک بسزایی در واکنش های سریع و دفع توپ های آن ها دارد ;  برای مثال می تونیم از دفع پنالتی علیرضا بیرانوند در مقابل کریستیانو رونالدو یاد کنیم که بیرانوند با داشتن قدی بلند و کشش بدنی فوق العاده توانست مانع گلزنی رونالدو به ایران شود.

اما اگر ما را در ادامه ای این مقاله ی ورزشی از مجله اینترنتی نمناک همراهی کنید شما را با بلند قد ترین دروازه بان های حاضر در لیگ برتر ایران آشنا خواهیم کرد.

بازیکنان قد بلند فوتبال

بلندقدترین دروزاه بان ایرانی کیست؟

بلند قد ترین دروازه بان لیگ برتر ; گلر شماره یک تیم ملی

علیرضا بیرانوند متولد شهریور سال 1371 است که هم اکنون دروازه بان تیم پرسپولیس تهران است ، این دروازه بان لر لیگ برتربا قد یک متر و 95 سانتی متر از بلندقامت ترین دروازه بانان فوتبال ایران است .

قد بلند ترین دروازه بان پرسپولیس

علیرضا بیرانوند قد بلند ترین دروازه بان لیگ برتر

پیام نیازمند و شهاب گردان قد بلندهای داخل دروازه سپاهان و نفت

سید پیام نیازمند متولد 17 فروردین 1374دروازه بان لیگ برتر است که هم اکنون عضو باشگاه سپاهان اصفهان است. این دروازه بان ترک لیگ برتر با قد یک متر و نود و سه سانتی متری جزو دروازه بانان بلند قد ایرانی است.

شهاب گردان متولد 1 خرداد 1363 دروازه بان فوتبال اهل ایران است. او سابقه عضویت در تیم های نساجی مازندران، ابومسلم خراسان، ذوب آهن اصفهان،سپاهان اصفهان، پرسپولیس تهران را دارد و هم اکنون در نفت آبادان بازی می کند. شهاب گردان با قد یک متر و 93 سانتی متر از بلند قامت ترین دوازه بانان ایرانی است.

دروازه بان قد بلند لیگ برتر

شهاب گردان و پیام نیازمند از گلرهای قد بلند لیگ برتر

رتبه سوم قد بلند ها :سه گلر ملی پوش سابق

سید حسین حسینی متولد 9 تیر 1371 در پست دروازه بان دوم در تیم باشگاهی استقلال تهران بازی می کند و با قد یک متر و نود و دو از دوروازه بانان بلند قد تیم ملی است.

حامد لک متولد 3 آذر 1369 در الیگودرز - لرستان دروازه بان فوتبال اهل ایران است که با قد یک متر و نود و دوجزو بلندقامت ترین دروازه بانان ایرانی است.

محمدرشید مظاهری متولد 28 اردیبهشت 1368 در گچساران هم اکنون در ذوب آهن اصفهان بازی می کند وبا قد یک متر و نود و یک جزو بلند قد ترین دوازه بانان لیگ برتر است.

دروازه بان قد بلند

مظاهری ، حسینی و لک در جایگاه سومین قد بلندهای لیگ برتر

بلندقدترین دروازه بان ایرانی در لیگ برتر

4.2105
این مطلب مفید بود ؟8817
منبع : بخش ورزشی نمناک / ف / ک.ک
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدرضا1397-02-06
شهاب عادلی هم هست با 1.95 متر
86
وبگردی