رابعه اسکویی

رابعه اسکویی : هیچکس نمیتواند به عقب برگردد!

تاریخ انتشار : 26 آبان 1395کد مطلب : 39658زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابعه اسکویی بازیگری که به جم مهاجرت کرده بود بعد از مدتها صفحه اینستاگرامش را با یک متن پرابهام به روز کرد .

متن پر ابهام رابعه اسکویی در اینستاگرام

در 13 دی ماه 1394 بود که خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و همچنین پیوستن رابعه اسکویی به شبکه جم توسط رسانه ها منتشر شد.

خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم شاید بدترین خبر میان بازیگران مهاجرت کرده بود زیرا که رابعه اسکویی در تلویزیون و سینمای ایران نسبت به سایر بازیگران کشف حجاب کرده و مهاجرت کرده شناخته شده تر بود .

امروز با اینکه کمتر از یکسال از ماجرای کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم میگذرد اخباری مبنی بر پشیمانی این بازیگر از مهاجرتش و درخواست برای بازگشت به ایران شنیده میشود.

رابعه اسکویی بعد از اینکه با هدف پیوستن به شبکه های ماهواره ای کشور را ترک کرده بود و به نوعی خودش را حذف شده از سینمای ایران دید تمام پست های اینستاگرامش را نیز حذف کرد.

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون که از ایران مهاجرت کرده بود تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد با انتشار پستی اینستاگرام خود را به روز کرد.

او نوشت:«هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند؛ پس رو به جلو با ایمان به تواناییها دوستتون دارم.»

 

رابعه اسکویی

اینستاگرام رابعه اسکویی

رابعه اسکویی بازیگر زن ایرانی که مدتی پیش به شبکه جم پیوسته بود بر اساس برخی از شنیده ها از پیوستن به شبکه جم ابراز پشیمانی کرده و تقاضای بازگشت به ایران را کرده است .

رابعه اسکویی : هیچکس نمیتواند به عقب برگردد!

511
این مطلب مفید بود ؟110
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی