کلاهبرداری هزار میلیاردی

کلاهبرداری هزار میلیاردی یکی از خودروسازهای بزرگ ایران

تاریخ انتشار : 16 تیر 1398کد مطلب : 5638زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارمند یکی از خودروسازهای بزرگ کشور به اتهام کلاهبرداری میلیاردی دستگیر شد.

کلاهبرداری بزرگ کارمند یکی از خودروسازهای بزرگ

میزان:دادستان شهرستان فردیس از بازداشت کارمند یکی از خودروسازهای بزرگ کشور به اتهام کلاهبرداری خبر داد.

حسن جهانشاهلو، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس از بازداشت یک کلاهبردار هزار میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد و گفت:با ارجاع پرونده به شعبه سوم بازپرسی و پیگیری های متعدد صورت گرفته، فردی که بیش از 100 شاکی داشت بازداشت و روانه زندان شد. 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس درباره اتهام این فرد اظهار کرد:این متهم که از کارمندان یکی از خودروساز های بزرگ کشور بوده، مدعی شده است با ارتباطاتی که دارد می تواند تعدادی حواله خرید خودرو به قیمت کارخانه را در اختیار نزدیکان قرار دهد و با این ادعا و پس از اینکه تعدادی خودرو را به این روش تهیه و در اختیار شکات قرار داده اقدام به جلب اعتماد و جمع آوری مبلغی در حدود بیش از هزار میلیارد ریال از اطرافیان خود کرده است. 

وی اضافه کرد:متهم پس از طرح شکایت توسط شکات، بازداشت و به دلیل عدم توانایی در تودیع وثیقه دو هزار میلیارد ریالی روانه زندان شد؛ دستورات قضایی برای شناسایی اموال متهم در داخل و خارج از کشور صادر شده است. 

جهانشاهلو در پایان تاکید کرد:متاسفانه نبود نظارت کافی درون سازمانی و وجود رانت های متعدد در کشور منجر به بروز جرایم این چنینی می شود و به مردم توصیه می کنیم در مقابل وعده های وسوسه انگیز این چنینی بررسی های دقیق داشته باشند تا این گونه متضرر نشوند.

انتهای پیام/م

کلاهبرداری هزار میلیاردی یکی از خودروسازهای بزرگ ایران

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
برچسب : کلاهبرداری
وبگردی