گیاهخواری گوشتخواری
برای روشن تر شدن مسئله بهتر است سوال کنیم که میل جنسی و رابطه زناشویی افراد با رژیم گیاه خواری بیشتر است یا گوشت خواری ؟ مطمئنا گیاهخواری و گوشتخواری تاثیر مستقیم در این مورد دارد.

میل جنسی گیاهخواران بیشتر است یا گوشت خواران؟

می دانید که میل جنسی و توانایی برقراری رابطه زناشویی موفق ارتباط مستقیم با تغذیه و سبک زندگی دارد ، در میان دهها سوال مطرح شده در این زمینه به بحث ویژه ای خواهیم پرداخت و آن هم تاثیر گیاه خواری و گوشت خواری بر میل جنسی است که در ادامه این بخش از نمناک در مورد آن خواهیم گفت.
42% of meat eaters but only 16% of vegetarians have sex once a week or more
 گیاهخواری گوشتخواری 

رابطه گیاهخواری گوشتخواری با میل جنسی 

افزایش میل جنسی با گیاه خواری یا گوشت خواری؟

به گزارش دیلی میل آمار نشان می دهد افرادی که رژیم گیاه خواری دارند نسبت به دارندگان رژیم گوشت خواری کمتر در طول هفته رابطه زناشویی را تجربه می کنند. دارندگان رژیم گیاه خواری که تاکیید بر سبک زندگی سالم دارند از قرار معلوم مورد مهمی که مربوط به مسائل جنسی است را نادیده می گیرند برای تایید این گفته دیلی میل نتیجه مطالعات و بررسی ها را منتشر کرد که براساس آن 46 درصد از افرادی که در رژیم خود از گوشت و پروتئین های حیوانی استفاده می کردند رابطه زناشویی مرتب و مداوم دارند در حالیکه این آمار بین دارندگان رژیم گیاه خواری تنها 16 درصد است . در حقیقت میل جنسی و برقراری رابطه زناشویی بین گیاهخواران 30درصد کمتر از دارندگان رژیم گوشت خواری است. این آمار و نتایج بعد از مطالعات روی 2000 نفر در انگلیس بدست آمد و نتایج ان در GourmetMeatClub.co منتشر شد.

میل جنسی رژیم گیاهخواری بیشتر است یا گوشتخواری

4.237
این مطلب مفید بود ؟316
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
وبگردی