دکوراسیون آشپزخانه مشکی
برای داشتن آشپزخانه ای با دکوراسیون شیک و مدرن از تم مشکی با رنگ های مختلف و متضاد با مشکی مانند سفید یا طلایی استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مشکی

طراحی آشپزخانه با تم رنگی سفید بسیار محبوب و نسبتا همه پسند است و همیشه نوعی تمیزی را با خود به همراه دارد؛ اما بسیاری از افراد طرفدار استفاده از رنگ های تیره برای طراحی داخلی آشپزخانه منزل خود هستند .

به کار بردن رنگ های تیره مثل مشکی به محیط داخلی آشپزخانه رسمیت و وقار می بخشد. در این بخش از نمناک قصد داریم شما را با نمونه هایی از آشپزخانه با تم رنگی تیره و مشکی آشنا سازیم.

انتخاب کابینت مشکی

یکی از مهم ترین اجزاء در محیط آشپزخانه کابینت ها هستند, طرح و رنگ کابینت می تواند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون آشپزخانه تاثیرگذار باشد . اغلب افراد در خانه خود از رنگ سفید استفاده می کنند اما رنگ مشکی نیز مانند رنگ سفید هرگز از مد نمی افتد و می توانید از آن در قسمت های مختلف خانه استفاده کنید .

اگر جسور و شجاع هستید و از زیبایی لذت می برید، می توانید برای آشپزخانه خود کابینت مشکی را انتخاب کنید. می توانید با انتخاب کابینت مشکی دکوراسیون آشپزخانه تان را منحصربه فرد و زیبا نمایید . رنگ مشکی را می توان با طرح های بسیاری هماهنگ کرد. اگر برای آشپزخانه خود کابینت مشکی انتخاب می کنید بهتر است این کابینت ها دستگیره های نقره ای داشته باشند.

کابینت های امروزی همه بلند بوده و نزدیک به سقف هستند از این کابینت ها استفاده کنید و قسمت بالا کابینت ها را مانند ویترین شیشه ای طراحی کنید. اگر به دنبال یک سبک شیک و پر زرق و برق هستید، ما به شما رنگ مشکی براق را پیشنهاد می کنیم که باعث انعکاس نور به کف و سقف می شود.

 دکوراسیون آشپزخانه مشکی

طرح و رنگ کفپوش

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه سیاه و سفید یکی از مسائل مورد توجه طرح و رنگ کفپوش است. اگر تمایل دارید که برای کفپوش آشپزخانه از دو رنگ متمایز استفاده کنید رنگ سیاه و سفید می توانند برای شما انتخاب مناسبی باشند.

کفپوش با رنگ سیاه و سفید شکل شطرنجی و راه راه زیبایی را به کفپوش آشپزخانه شما می دهد. اگر مدل کابینت آشپزخانه را مشکی در نظر گرفتید برای کفپوش و دیوارها از رنگ های روشن استفاده کنید. استفاده از کفپوش رنگ روشن آشپزخانه را زیبا و جذاب می کند.

کابینت های سیاه و سفید

اگر شما به دنبال دو رنگ متضاد برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود هستید رنگ سیاه و سفید می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی برای شما باشد.ترکیب رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون داخلی منزل می تواند دکوراسیون رویایی را در فضای منزل شما ایجاد کند. اگر شما خواستار جذابیت و زیبایی در فضای آشپزخانه خود هستید می توانید از ترکیب رنگ سیاه و سفید برای کابینت های آشپزخانه استفاده کنید.

کابینت سفید مشکی

کانتر و بک اسپلش

اگر کابینت های مشکی را برای آشپزخانه خود در نظر گرفته اید ، کانتر و بک اسپلش براق سنگی می تواند نمای آشپزخانه شما را متحول سازد و مطمئنا دکوراسیون آشپزخانه شما جذاب و ایده آل نماید.

اجرای سنگ مرمر بدلیل زیبایی و استحکام یکی از گزینه های مناسب بک اسپلش به شمار می رود. کانتر مرمر سفید بر روی کابینت های مشکی باعث افزایش دید بصری آشپزخانه می شود و با ظرافت کلاسیک خود آشپزخانه شما را فوق العاده زیبا می کند . این کانتر زمانیکه با کابینت ها و دکوراسیون جدید ترکیب شود واقعا شگفت انگیز است.

اپن و صفحه کابینت مرمر دوام فوق العاده، مقاومت عالی در برابر گرما دارد و برای بیشتر طراحی ها از کلاسیک تا مدرن مناسب است . کابینت های مشکی براق با کانتر های سیاه و سفید، دکوراسیون آشپزخانه را بسیار رویایی می کند.

جزیره سفید

اگر کابینت های مشکی را برای آشپزخانه خود انتخاب کرده اید بهتر است جزیره آشپزخانه شما سفید باشد تا منحصر به فرد، چشم نواز و به یاد ماندنی جلوه کند. اطراف کابینت جزیره صندلی هایی سفید قرار بدهید تا آشپزخانه شما جلوه شیکی پیدا کند.

نورپردازی جزیره ی آشپزخانه باید جدا از نورپردازی کل آشپزخانه باشد و لازم است که نورپردازی بالای جزیره کاربردی و اصولی باشد. زیرا جزیره یکی از فضاهای اصلی آشپزخانه محسوب می شود و افراد خانواده برای میان وعده، چت و حتی سرگرمی در دور اپن جزیره ی آشپزخانه جمع می شوند.برای اینکه آشپزخانه تان شکلی مدرن به خود بگیرد می توانید بالای جزیره آشپزخانه لامپ های بزرگ و سفید بیاویزید.

طراحی آشپزخانه با رنگ تیره

انتخاب اکسسوری و وسایل تزئینی

اگر رنگ کابینت آشپزخانه شما مشکی است از اکسسوریهای قدیمی وافسانه ای ،آویزهای قدیمی و زیبا استفاده نمایید. در طراحی آشپزخانه مدرن تیره می توان از وسایل دکوری با رنگ تیره نیز استفاده کرد با کمک وسایل تزئینی تیره تضاد رنگی زیبایی در چنین فضاهایی اجرا کرد.

استفاده از کمی رنگ قرمز کنار مشکی در آشپزخانه

چه سبک آشپزخانه شما قدیمی باشد و چه مدرن و امروزی باشد ،ترکیب قرمز و مشکی آن را جذاب می کند. بهتر است روی کابینت های مشکی خود وسایل تزئینی قرمز قرار دهید.

لوازم استیل انتخاب کنید

ترکیب کابینت های مشکی با طراحی ساده و لوازم استیل بسیار جذاب است و بر زیبایی دکوراسیون آشپزخانه تیره شما می افزاید.

ترکیب رنگ آشپزخانه مشکی

استفاده از فرش

برای دکوراسیون آشپزخانه تیره می توانید از فرشی زیبا و با اندازه ای کوچک استفاده کنید . استفاده از فرش در آشپزخانه با رنگ تیره جلوه ای خاص به طراحی داخلی آشپزخانه های تیره می بخشد.

نورپردازی

برای آشپزخانه ای با دکوراسیونی تیره از نورپردازی داخلی استفاده کنید . استفاده از نورپردازی به متعادل شدن آن کمک می کند. نصب لوسترسبب کوچکتر دیده شدن این آشپزخانه ها می شود . استفاده از لامپ ها و نورهای مخفی ایده بسیار خوبی است.

یک پیشنهاد جذاب

در این نوع دکوراسیون آشپزخانه بهتر است از متریالی چون برنج، چوب و ... استفاده شود تا ترکیب رنگی جذابی برای کاربر بوجود آید و در عین حال از ایجاد فضایی یک دست تیره و کسل کننده جلوگیری شود. در واقع کنتراست و تضادی که بین رنگ های تیره و روشن وجود دارد جذابیتی دوست داشتنی را رقم می زند که غیر قابل کتمان است.

آشپزخانه مشکی با وسایل چوبی

نکته :

استفاده از رنگ های تیره در دکوراسیون آشپزخانه مزیت هایی دارد که مهم ترین مزیت آن ، چرک تاب بودن اینگونه رنگ هاست. در محیط آشپزخانه همیشه انواع لکه و چربی وجود دارد و با وجود تمیز کردن آن ها، با گذشت زمان موجب نازیبا شدن ظاهر آشپزخانه می شوند. بهترین راه برای پیشگیری و حل چنین مشکلاتی استفاده از دکوراسیونی با ترکیب رنگی تیره می باشد.

برای دکوراسیون داخلی از رنگ های روشن مثل کرم، سفید، سبز و… در کنار رنگ های تیره استفاده کنید . این تضاد و کنتراست در رنگ ها موجب زیبا، مدرن و لوکس شدن فضای داخلی آشپزخانه می شود.

اگر آشپزخانه با کابینت مشکی به درستی طراحی شود و ترکیب رنگ و نورپزدازی در آن رعایت شود، بسیار جذاب و منحصر به فرد می شود.

 

اصول طراحی دکوراسیون آشپزخانه با تم مشکی + تصاویر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی