دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه از نظر دکوراتورها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، آشپزخانه قلب هر خانه است و بیشتر از بخش های دیگر مورد استفاده قرار میگیرد پس باید به دکوراسیون آن بیشتر اهمیت داد.

نکات مهم دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه یکی از قسمت های مهم هر خانه ای است که خانم ها وقت زیادی را در آن میگذرانند پس آشپزخانه باید طوری طراحی و دکوراسیون شده باشد که خانم ها هنگام آشپزی دچار احساس خستگی و یکنواخت بودن نشوند. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه طراحی اپن، انتخاب مدل و رنگ کابینت ها، نورپردازی و .... اهمیت دارد که باید به ان ها بسیار اهمیت داد.

آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه به سبک جدید

رنگ آشپزخانه

برای رنگ کردن دیوارهای آشپزخانه باید سراغ رنگی بروید که با رنگ کابینت ها هماهنگی داشته باشد، همچنین میتوانید از رنگ کاشی های آشپزخانه برای رنگ کردن دیوارها الهام بگیرید. به طور کلی رنگ دیوارهای آشپزخانه بهتر است روشن باشد تا فضای دلباز برای آشپزی فراهم شود.

رنگ کابینت جدید

نکات طراحی آشپزخانه مدرن

انتخاب سینک ظرفشویی

برای انتخاب سینک ظرفشویی علاوه بر توجه به مدل و جنس آن باید این را هم در نظر بگیرید که اگر ظرف ها را با دست میشویید از سینک های دو لگنه استفاده کنید اما اگر شستشوی ظرف ها را با ماشین ظرفشویی انجام میدهید سینک های یک لگنه مناسب تان هستند.

کابینت آشپزخانه

نظر دکوراتورها برای انتخاب کابینت آشپزخانه این است که اگر آشپزخانه تان کوچک است از کابینت هایی با درهای آینه ای یا کابینت هایی با درهای شیشه ای استفاده کنید با این کار میتوانید آشپزخانه تان را بزرگتر جلوه دهید.

مدل کابینت

مدل کابینت آشپزخانه جدید و مدرن

نورپردازی آشپزخانه

به اعتقاد دکوراتورها آشپزخانه باید بسیار روشن باشد و از نور کافی برخوردار باشد پس نورپردازی در آشپزخانه بسیار اهمیت پیدا میکند و شما میتواند از نور مخفی برا کابینت ها و ... استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه از نظر دکوراتورها + عکس

4.528
این مطلب مفید بود ؟253
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی