آشپزخانه طوسی
طوسی یک رنگ خنثی و آرامش بخش است که ترکیب آن با رنگ سفید برای آشپزخانه بینظیر است، طوسی در تناژهای مختلف تیره و روشن برای آشپزخانه مناسب است.

استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه تان چه مدرن باشد چه کلاسیک، کابینت طوسی به راحتی با دکوراسیون تان هماهنگ شده و آنرا زیباتر نشان میدهد. برای هماهنگی بیشتر رنگ ها در دکوراسیون آشپزخانه می توانید بجز از کابینت ها، روکابینتی و دیگر اجزای آشپزخانه را به رنگ طوسی درآورید. سفید و طوسی یک ترکیب خنثی و مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه است البته اگر طوسی هم به تنهایی در آشپزخانه استفاده شود کاملا زیبا است.

آشپزخانه طوسی

آشپزخانه ای شیک به رنگ طوسی 

رنگ طوسی در تناژهای مختلف همیشه در میان رنگ های آرامش بخش قرار دارد و میتوانید حتی آن را با رنگ های تیره و روشن ترکیب و ست کنید. چنانچه دوست دارید آشپزخانه تان را به فضایی آرام در محیط خانه خود تبدیل کنید باید از رنگ طوسی در تناژهای مختلف استفاده کنید. رنگ طوسی انواع مختلفی دارد و به طوسی روشن، طوسی تیره، مات و براق و غیره تقسیم می شود.

دکوراسیون آشپزخانه طوسی

دکوراسیون آشپزخانه طوسی روشن

اگر دوست دارید فقط و فقط از رنگ طوسی برای دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید می توانید از تناژ های مختلف آن در این فضا استفاده کرده و آشپزخانه ای کاملا طوسی رنگ برای خود طراحی و دکوراسیون کنید. برای داشتن آشپزخانه ای طوسی رنگ باید تمام جزئیات ریز و درشت موجود در آن را به رنگ طوسی انتخاب کنید از جمله کابینت ها، اکسسوری ها و کفپوش و ....

مدل کابینت طوسی

مدل کابینت طوسی در آشپزخانه امروزی

کابینت طوسی تیره

آشپزخانه شیک با کابینت طوسی تیره

کابینت طوسی تیره و مات انتخاب خوبی برای آشپزخانه هایی به سبک وینیج و مینیمال است. کابینت هایی به رنگ طوسی روشن و براق برای دکوراسیون آشپزخانه های مدرن مناسب هستند. زمانی که تصمیم میگیرید از طوسی تیره یا روشن برای آشپزخانه استفاده کنید باید رنگ اکسسوری ها، کفپوش و وسایل برقی را در نظر بگیرید.

آشپزخانه طوسی

دکوراسیون آشپزخانه طوسی رنگ

کابینت براق

مدل کابینت طوسی براق شیک

کابینت طوسی سفید

کابینت طوسی و سفید امروزی

آشپزخانه طوسی

طراحی آشپزخانه شیک طوسی رنگ

آشپزخانه 2019

آشپزخانه مینیمال با تم طوسی

 

دکوراسیون و مدل کابینت آشپزخانه به رنگ طوسی + تصاویر

4.672
این مطلب مفید بود ؟666
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی