مهران غفوریان

فیلم شب خواستگاری مهران غفوریان از همسرش

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396کد مطلب : 55588زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران غفوریان در شب تولدش مهمان یک برنامه شد و از ماجرای شب خواستگاری ، خاطرات شیطنت های کودکی و ترک سیگارش گفت.

سوپرایز مهران غفوریان در شب تولدش

مهران غفوریان بازیگر سریال های طنز تلویزیون و کمدی برتر برنامه خندوانه در شب تولدش مهمان یک برنامه شد و پرده از راز ماجراهای جالبی از زندگی اش برداشت. بازیگر سریال پنچری در این برنامه درباره ماجرای شب خواستگاری اش و تماس تلفنی با تلویزیون در همان شب و شیطنت های دوران کودکی اش صحبت کرد.

خاطرات جالب مهران غفوریان بازیگر طنز

مهران غفوریان در این برنامه درباره کار کردن از دوران کودکی گفت و ادامه داد:من از کودکی اهل کاسبی کردن بودم و در دوران کودکی عروسک میفروختم و همیشه برای رسیدن به پول تلاش کرده ام و هیچوقت چیز الکی از خدا نخواسته ام.

مهران غفوریان در این بخش از برنامه با حضور برادرش مهدی و کیکی که برای تولدش آورده بود سوپرایز شد و جشن تولد به یادماندنی در این برنامه برایش رقم خورد.

در ادامه گفتگو بازیگر زیر آسمان شهر درباره دهه 40 زندگی گفت:دهه 40 دهه گرفتاری است چون عقلت کامل شده و دیگر نمیتوانی خودت را به نفهمیدن بزنی و مسئولیت های زیادی بر دوش تو قرار میگیرد. من از 30 سالگی به بعد را بیشتر دوست داشتم .

مهدی غفوریان برادر مهران خاطره ای از دوراه کودکی خودش و مهدی تعریف کرد و از شیطنت های مهران غفوریان گفت.

مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر سریال پنچری

بازیگر سریال پنچری درباره دوران سربازی اش گفت:من دوران سربازی را خیلی دوست داشتم چون چند روز بیشتر نبود و از زمانی که دفترچه را گرفتم تا اتمام سربازی سه روز بیشتر طول نکشید، من سال 74 سربازی ام را خریدم. من آن زمان کار میکردم و با پولی که داشتم و با کمک پدرم یک میلیون و هفتصد هزار تومان سربازی را خریدم. اولین سکانسی که بازی کردم در کلید ازدواج بود ، اما قبل از آن هم یک سکانس کوتاه در سینما بازی کرده بودم.

ماجرای جالب خواستگاری مهران غفوریان

مهران غفوریان درباره خواستگاری رفتنش گفت:در شب خواستگاری من ، برنامه گلخانه روی آنتن تلویزیون اعلام کرد که امشب مهران غفوریان به خواستگاری میرود و من همان موقع روی آنتن برنامه زنده با آنها صحبت کردم و این برنامه را خانواده همسرم هم دیدند.

شب خواستگاری شبی پر از استرس برای من بود چون باید خیلی مراقب رفتارت باشی تا در مقابل خانواده همسرت کار خطایی انجام ندهی . پدر خانمم من فوت کرده اند اما مادر همسرم در شب خواستگاری گفت:دخترم را اول به خدا و بعد به شما می سپارم و من در این مدت تمام سعی ام را برای خوشبختی همسرم کرده ام.

 مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون

مهران غفوریان درباره ترک سیگار گفت:من خیلی دغدغه زنده ماندن دارم و برای همین سعی کرده ام چیزهایی که برایم مضر هستند را کنار بگذارم مثل دخانیات. من در گذشته خیلی سیگار میکشیدم اما الان دخانیات را کامل از زندگی ام حذف کرده ام و این کار را بخاطر سلامتی ، زنده ماندن انجام داده ام و اینکه روزی که پدر شدم چیزی برای فرزندم داشته باشم اما دوست دارم تا روزی زنده باشم که محتاج کسی نباشم .

فیلم شب خواستگاری مهران غفوریان از همسرش

4.426
این مطلب مفید بود ؟233
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی