دکوراسیون آبی خاکستری
آبی و خاکستری از بهترین ترکیب رنگ هایی است که میتوان در دکوراسیون نشیمن استفاده کرد و با این ترکیب رنگ میتوانید فضای خانه را سرشار از انرژی مثبت و حال خوب کنید.

دکوراسیون نشیمن به رنگ آبی و خاکستری

خاکستری به پادشاه رنگ ها در دکوراسیون مدرن معروف است زیرا یک رنگ خنثی است که با همه رنگ ها به راحتی ترکیب میشود، ترکیب خاکستری با آبی یک ترکیب خیره کننده برای دکوراسیون نشیمن است. رنگ های آبی و خاکستری در طیف های تیره و روشن وجود دارند که قابل استفاده برای بخش های مختلف منزل هستند اما در این بخش از نمناک به دکوراسیون نشیمن آبی و خاکستری خواهیم پرداخت.

دکوراسیون آبی خاکستری

دکوراسیون آبی خاکستری مدرن 

با ترکیب آبی و خاکستری میتوانید نشیمنی سرشار از حس آرامش و آسایش دکوراسیون کنید، این دو رنگ اگر در کنار هم به کار روند معجزه ای به نام آرامش و زیبایی رخ خواهد داد. اگر بخواهید یک رنگ دیگر به این ترکیب اضافه کنید بدون شک آن رنگ سفید است. از آنجایی که آبی و خاکستری هردو تیره هستند یک رنگ روشن مانند سفید میتواند هارمونی جالبی ایجاد کند مثلا مبلمان خاکستری با کوسن هایی که سفید و آبی هستند میتوانند نمای جالبی به اتاق نشیمن ببخشند.

رنگ سفید روشنایی منزل را چند برابر میکند و مانند خاکستری با همه رنگ ها ترکیب میشود، از رنگ سفید میتوان برای دیوارها، کوسن مبل، وسایل تزیینی و... استفاده کرد.

دکوراسیون نشینمن

استفاده از رنگ آبی و خاکستری در نشیمن

آبی تیره با خاکستری همخوانی بیشتری دارد تا ابی کمرنگ، ترکیب آبی نفتی و خاکستری انتخاب ایده آلی برای دکوراسیون نشیمن است. دیوارهایی که با رنگ خاکستری پوشیده شده اند، در کنار مبلمان آبی رنگ، می توانند ترکیب جالبی با وسایل چوبی اتاق بسازند. مخصوصا وجود نور طبیعی که از پنجره های اتاق وارد می شود، اجازه نمیدهد که فضای نشیمن زیاد تاریک شود.

رنگ آبی در دکوراسیون

رنگ آبی در دکوراسیون با چی ست میشود؟

اما اگر از رنگ های تیره خوشتان نمی آید میتوانید از آبی روشن در کنار خاکستری استفاده کنید اینطوری فضای منزل روشن تر و دلباز تر خوهد شد. استفاده از این ترکیب رنگ در دکوراسیون شما را یاد دریا می اندازد و سرشار از احساس آرامش خواهید شد.

آبی در دکوراسیون

آبی و خاکستری در دکوراسیون نشیمن

 

زیبایی منحصر به فرد آبی و خاکستری در دکوراسیون نشیمن + تصاویر

4.441
این مطلب مفید بود ؟365
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی