محسن یگانه

خوانندگان بینی عمل کرده + تصاویر

کد مطلب : 7884تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
آگاه شدن از عمل زیبایی بینی در میان چهره های سرشناس در حوزه بازیگری و خوانندگی مورد توجه طرفداران قرار دارد. در ادامه خوانندگانی چون محسن چاووشی، محسن یگانه، فرزاد فرزین و ... با بینی عمل شده می بینید.

در این مطلب با خواننده هایی که بینی خود را عمل کرده اند آشنا شوید. خواننده که باشی، عمل زیبایی بینی یعنی یک ریسک بزرگ که ممکن است به بهای پایان کار حرفه ای ات باشد. شاید بی دلیل نیست که بسیاری از خواننده های دماغ عمل کرده، برای بار دوم هم مجبور شده اند بینی شان را به چاقوی دکتر بسپارند.

محسن چاوشی
آن زمان که زیرزمینی بود و آهنگ هایش پخش می شدند، تا مدت ها کسی اسمش را هم نمی دانست. کمتر تصویری از محسن چاوشی منتشر شده بود و خودش هم علاقه ای به انتشار تصاویرش نداشت.
وقتی اولین آلبومش یعنی یه شاخه نیلوفر هم به بازار آمد، باز هم روی جلد، تصویری از محسن خان نبود! او پشت به دوربین نشسته بود و تصویری از این حالت از او روی جلد آلبوم منتشر شد. اما پس از انتشار این آلبوم، تغییرات چهره محسن چاوشی هم آغاز شد؛ مو کاشت و بعد هم بینی اش را عمل کرد.
 

محسن چاوشی

محسن یگانه هم به این پنهان شدن چاوشی از انظار اشاره کرده است. می گفتند قبلا از چهره خودش خوشش نمی آمده و دوست نداشته کسی بشناسدش، اما این روزها اوضاع عوض شده. موهایش را کوتاه نگه می دارد و مرتب. بینی اش هم که حسابی خوش تراش شده و کلی هم تپل شده. دیگر با عینک آفتابی بزرگ و کلاه هم خیلی ها او را می شناسند. عکس هم بیشتر می گیرد. خوشبختانه خوش عکس هم هست.

محسن یگانه
محسن یگانه بعد از انتقاد به چاوشی شروع می کند و به تغییر چهره خودش می رسد:محسن چاووشی یک نوع ترفند در کارهایش داشت که ترفند برنده ای بود و هست اما این روش ضررها و عوارضی دارد، مثل یک فواره که زود بالا می رود و زود هم پایین می آید. او رفت و قایم شد و از خودش یک تصویر در ذهن طرفدارانش ایجاد کرد، کاری که من نکردم، از همان روز اول با بدترین ظاهر و بدترین تیپ رفتم جلو و گفتم می دانم که ایراد دارم اما خودم را می سازم.

محسن یگانه


در 5 سال گذشته آن قدر یک ذره یک ذره تغییر کردم که اگر همه عکس ها و فیلم هایم را کنار هم بگذارند و به ترتیب نگاه کنند به سختی متوجه این تغییر می شوند، اما اگر الان من را یکدفعه با 5 سال گذشته مقایسه کنید، خنده تان می گیرد و می گویید این همان است؟!


فرزاد فرزین
یکی از اولین خواننده های پاپ ایران که بینی اش را به تیغ جراحان زیبایی سپرد، فرزاد فرزین است. او برای قطعات زیادی از آلبوم شراره کلیپ ساخت که در همه آنها دماغش طبیعی است، اما این کلیپ ها مدت هاست که پخش و منتشر نمی شوند و خود فرزین هم علاقه ای به آن کلیپ ها ندارد.

فرزاد فرزین

چهره جدید فرزین با بینی جدید طوری است که هر کس با اولین نگاه متوجه عمل جراحی روی آن می شود. اگر به قطعات آلبوم شراره با تعقیب گوش کنید و بعد از آن شلیک و شخصی را بشنوید، متوجه تغییر صدای فرزاد فرزینخواهید شد.


علی عبدالمالکی
علی عبدالمالکی یکی از خوانندگانی است که پس از عمل بینی قیافه اش حسابی عوض شد. چند وقت پیش در جامعه مجازی شایعه ای راه افتاد که گویی او می خواهد بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

علی عبدالمالکی

عبدالمالکی گفت که از دنیای موسیقی خداحافظی می کند، اما کمتر رسانه ای به این موضوع پرداخت. همین، مدیربرنامه های علی عبدالمالکی را مجبور کرد که برای خالی نماندن عریضه اعلام کند این بحث خیلی احساسی بوده و او در صحنه می ماند.

خوانندگان بینی عمل کرده + تصاویر

3174
این مطلب مفید بود ؟10668
برگرفته از تماشاگران امروز - / ک
2 نظر به ثبت رسیده است
فرهاد1395-10-21
محض اطلاعتون چاوشي قبل از عملش با همون موهاي بلند كلي عكس منتشر كرده نمونه هاشم تو اينترنت ريخته
204
ثریا.انسیه1396-03-02
آقا علی قبلش هم خوب بود اما خب بینی عمل کرده بهتر شده.آقا علی.احساساتی هستن.چقدر بده من بخاطر همین احساسی بودنم ضربه هایی خوردم.سعی کنیم کمتر احساسی باشیم
1112
وبگردی