اشتباه دکوراسیون
اشتباهات دکوراسیونی و رایجی را به شما معرفی میکنیم که به شدت مورد انتقاد طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته اند .

اشتباهات دکوراسیون از نظر طراحان

اشتباهات ریز و درشت دکوراسیونی زیاد هستند اما برخی از این اشتباهات مورد انتقاد طراحان قرار گرفته اند و میتوان گفت خون آن ها را به جوش می اورند. اگر میخواهید دکوراسیونی ایده آل و بی عیب و نقص طراحی کنید با این اشتباهات در این بخش از دنیای مد نمناک آشنا شوید و هرگز آن ها را مرتکب نشوید.

اشتباه دکوراسیون

اشتباهات دکوراسیون داخلی منزل

- قرار نیست اتاق خواب فرزندتان از نوزادی تا نوجوانی همان مدل و بدون تغییر باقی بماند بلکه نیازها و سلیقه بچه ها در سال های مختلف تغییر میکند و شما باید به سلیقه و خواسته های آن ها اهمیت دهید. تزیین دیوارها، تزیینات تخت و سبک چیدمان اتاق با بزرگ تر شدن بچه ها باید تغییر کند مثلا وقتی فرزندتان پا به مهد کودک و پیش دبستانی گذاشت باید در اتاق او جایی برای جوایزی که دریافت کرده طراحی کنید.

- به جای اینکه فضای منزل تان را پر کنید از وسایل ارزان قیمت و بی کیفیت بهتر است هر سال یک وسیله با ارزش و شیک به منزل تان اضافه کنید اینطوری در طی 5 سال چند وسیله شیک و به درد بخور به منزل تان اضافه کرده اید.

اشتباهات چیدمان منزل

اشتباهات مهم چیدمان منزل 

- به جای اینکه از دو لوستر در یک اتاق مثلا اتاق پذیرایی استفاده کنید بهتر است یک لوستر را حذف کرده و به جای آن از یک آینه بزرگ در آن اتاق استفاده کنید، از آینه های بزرگ نترسید و به راحتی از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده کنید زیرا باعث روشن و بزرگتر دیده شدن منزل میشود.

- چیدمان مبل ها در دکوراسیون خیلی تاثیر دارد اینکه مبل ها در یک ردیف و یا مقابل هم چیده شوند اصلا زیبا نیست مبلمان باید به صورت گرد دور هم چیده شوند تا فضای صمیمی تری برای گفتگو شکل بگیرد.

چیدمان مبلمان منزل

روش صحیح چیدمان مبلمان منزل

- خیلی برای رنگ دیوارهای منزل تان هزینه نکنید، چرا فکر میکنید هر سال باید دیوارهای منزل را رنگ کنید آن هم با رنگ های متفاوت . از نظر طراحان نباید خیلی برای رنگ دیوارها هزینه کرد زیرا وقتی امسال دیوارها را رنگ میکنید دیگر تا چند سال نیازی به رنگ کردن دیوارها نیست.

- فقط وسایلی که در دکوراسیون خانه کاربرد دارند را در منزل نگه دارید، وسایل غیر ضروری و بیهوده را دور بریزید و فضا را آزاد کنید مثلا لازم نیست روی تخت تعداد زیادی بالش قرار دهید طوری که برای خوابیدن جا نباشد همان دو بالش کافی است.

اشتباهات دکوراسیونی

اشتباهات دکوراسیون اتاق خواب

 

اشتباهات دکوراسیونی مهم از نظر دکوراتورها + عکس

3.817
این مطلب مفید بود ؟134
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی