خواستگاری جالب مرد فیلیپینی
مرد جوان فیلیپینی که قصد خواستگاری از فرد مورد علاقه اش را داشت با استفاده از یک ایده جالب و عجیب موفق به انجام این کار شد و با فرد مورد علاقه اش ازدواج کرد.

خواستگاری جالب مرد جوان

یکی از بهترین اتفاقاتی که با رخداد آن در زندگی هر یک از ما تغییر و تحولی بزرگ می تواند ایجاد کند، ازدواج با فرد مورد علاقه مان است که از صمیم وجودمان عاشق وی هستیم و می خواهیم مابقی عمرمان را به همراه وی بگذرانیم.

با این وجود، شاید برایمان سخت باشد تا از وی خواستگاری کنیم و به همین دلیل دائما دنبال فرصتی می گردیم تا بتوانیم میزان علاقه خود را به فرد مقابلمان بیان کنیم. 

به همین دلیل اخیرا مرد جوان فلیپینی برای اینکه بتواند از فرد مورد علاقه اش خواستگاری کند، تصمیم به انجام کار عجیبی گرفت که ویدیو آن جز ویدیوهای ویروسی اخیر بود و به طبع تعداد زیادی از کاربران نسبت به کار وی از خود واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

جالب ترین خواستگاریپ

خواستگاری جالب مرد جوان در خیابان

آقای " جفری دلریو " فلیپینی، اخیرا برای خواستگاری از فرد مورد علاقه اش تصمیم گرفت تا ایده ای عجیب را برگزیند. وی تصمیم گرفت تا خودش را به صورت دروغین در حالیکه ماموران پلیس فلیپین در حال انجام وظیفه بودند، به مردن بزند که سپس دوست او همراه با خانمی که جفری به او علاقمند بود، در محل حضور یافتند و خانم جوان برای رسیدگی به وضعیت جفری فریاد می زند تا پلیس ها خودشان را فورا به محلی که جفری خودش را به مردن زده بود، حضور یابند.

اما این در حالی بود که خانم جوان نمیدانست که این اتفاق تبدیل به بزرگترین اتفاق زندگی اش خواهد شد!. پس از آنکه مامورین پلیس خودشان را به محل رساندند، فورا شروع به بررسی حال و احوال آقای عاشق کردند که ناگهان جفری بر روی دو زانوهایش از دختر مورد علاقه اش خواستگاری می کند.

خانم جوان به نام " شیلا پارایانون "، پس از درخواست خواستگاری جالب توسط جفری دلریو، شگفت زده می شود و فورا افسر خانمی که در کنارش ایستاده بود را در آغوش می گیرد و به شدت گریه می کند و در نهایت با درخواست جفری دلریو عاشق موافقت می کند و با او ازدواج می کند.

با این وجود اقدام جفری دلریو توانست موفق واقع شود و خانم شیلا پارایانون به شدت غافلگیر شد و درخواست جفری جوان را قبول کرد.

ویدیو خواستگاری جالب مرد جوان

خواستگاری جالب مرد فیلیپینی در وسط خیابان

2.917
این مطلب مفید بود ؟107
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی