شباهت بازیگران هالیوودی
برخی از بازیگران هالیوودی با هم مو نمی زنند. بازیگرانی که حتی بدون گریم بسیار به هم شباهت دارند و با دیدن عکس آنها کنار یکدیگر متوجه این شباهت خواهید شد.

بازیگران و چهره های هالیوودی کپی برابر اصل

حتما شما نیز تا به حال این جمله را شنیده اید که هر نفر در دنیا یک همزاد دارد، بدین معنی که در دنیای ما آدم ها، افرادی از کشورها و نژادهای مختلف وجود دارند که بسیار شبیه به هم هستند و چهره شان به طور عجیبی یکسان است.

در میان چهره های سرشناس، نیز افرادی وجود دارند که بسیار به یکدیگر شبیه اند و شاید بتوان گفت کپی برابر اصل یکدیگر هستند. کپی برابر اصل هایی که هرکدام در نقش خودشان بازی می کنند و بدل همدیگر نیستند.

تصاویری که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک خواهید دید، شباهت افراد مشهور دنیای موسیقی و سینما به یکدیگر را نشان می دهد که شاید با دیدن چهره مشابه شان حیرت زده شوید.

1. "خاویر باردم" و "جفری دین مورگان"

"خاویر آنْخِل اِنْسیناس باردِم" یکی از موفق ترین بازیگران غیرآمریکایی دههٔ اخیر و متولد 1 مارس 1969 در اسپانیا و از برندگان جایزهٔ اسکار است. "جفری دین مورگان" بازیگر آمریکایی متولد 22 آوریل 1966 است که دو بار توسط مجله PEOPLE جزو صد مرد زنده جذاب انتخاب شده است.

این دو بازیگر موفق از لحاظ چهره شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند. آنچه سبب شباهت این دو بازیگر به یکدیگر شده چشمان درشت، ابروهای پر، موهای مشکی و حالت صورت آنهاست.

خاویر باردم و جفری دین مورگان

2. "زویی دشانل" و "کیتی پری"

"زویی کلر دشانل" بازیگر، خواننده و ترانه سرای آمریکایی است که در 17 ژانویه 1980 متولد شد و کارنامه هنری نسبتاً پرباری دارد. "کاترین الیزابت هادسن" که به طور حرفه ای به نام "کِیتی پری" شناخته می شود، خواننده، ترانه نویس و داور تلویزیونی آمریکایی است که تاکنون جوایز زیادی دریافت نموده و نامش در فهرست «پردرآمدترین زنان در موسیقی» قرار دارد.

در بسیاری از مجلات اینترنتی گفته شده که زویی دشانل از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به کیتی پری است. این شباهت بیشتر به چشمان آن ها مربوط می شود، هر دو آنها پوستی سفید و چشمانی درشت با رنگی خاص دارند.

"دشانل" در این رابطه می گوید:"این موضوع مقداری آزاد دهنده است. ما تنها از نظر ظاهری کمی به یکدیگر شبیه هستیم. همه به من می گفتند که شما شباهت زیادی به هم دارید. هنگامی که او را ملاقات کردم، فکر کردم که این مسئله چندان هم بد نیست، زیرا کیتی پری فرد جذابی است.”

زویی دشانل و کیتی پری

3. "چد اسمیت" و "ویل فرل"

"جان ویلیام ویل فرل" بازیگر، کمدین، نویسنده و صداپیشه آمریکایی متولد 16 ژوئیه 1967است. "چاد اسمیت" نوازنده آمریکایی است که به خاطر کارهای خیرخواهانه به ویژه با نوازندگان جوان مشهور است.

"چد اسمیت" و "ویل فرل" از نظر چهره بسیار به یکدیگر شبیه هستند، هر دو آنها دارای چشمانی زیبا به رنگ آبی و لبخندی گیرا بوده و حالت صورت آنها تقریبا متشابه است. آن ها از شباهت به یکدیگر آگاهی دارند و در شوی سه سال پیش "جیمی فالون"، حتی شبیه به هم لباس پوشیدند و همه را حیرت زده نمودند.

چد اسمیت و ویل فرل

4. "جانی دپ" و "اسکیت اولریش"

"جانی دپ" یکی از پولسازترین ستاره های هالیوود است که بارها نامزد دریافت بهترین جایزه ها از جمله گلدن گلوب و اسکار شده است و مجلهٔ پیپل تاکنون دو بار او را به عنوان جذاب ترین مرد معرفی کرده است. "اسکیت اولریش" بازیگر آمریکایی متولد 20 ژانویه 1970 است که در فیلم های معروفی مانند جیغ، پسران نیوتن و... بازی نموده است.

همانطور که در تصویر می بینید "جانی دپ" و "اسکیت اولریش" شبیه یکدیگر هستند، هر دو آنها پوستی روشن، بینی و لب های کوچکی دارند اما آنچه موجب شباهت بیشتر این دو ستاره هالیوود شده، حالت چشمان و صورت زاویه دار آنهاست.

جانی دپ و اسکیت اولریش

5. "جای کورتنی" و "فیلیپ فیلیپس"

"جای کورتنی" بازیگر استرالیایی و متولد 15 مارس 1986 است که از فیلم های معروف او می توان به بازی در ناهمگون اشاره کرد. "فیلیپ فیلیپس" از پردرآمدترین خوانندگان امریکن آیدل و متولد 20 سپتامبر 1990 در ایالت جورجیا آمریکا می باشد. آهنگ او در فینال مسابقه، "Home"، پرفروش ترین تک آهنگ برنده در طول تاریخ امریکن آیدل شد.

"جی کورتنی" و "فیلیپ فیلیپس" تا حدودی شبیه به هم هستند. از ویژگی های ظاهری هر دو می توان به پوست و موی روشن آنها، چشمان آبی رنگ و بینی و لب های متناسب آنها اشاره نمود.

جای کورتنی و فیلیپ فیلیپس

6. "ویکتوریا جاستیس" و "نینا دوبرو"

"ویکتوریا جاستیس" یک بازیگر و خواننده آمریکایی متولد 19 فوریه 1993 است. او اکنون بیشتر به اسم "توری وگا" در مجموعه تلویزیونی ویکتوریوس و لوآ مارتنیز در نمایش تلویزیونی زوی 101 در شبکه نیکلودین شناخته می شود.

"نیکولینا کنستانتینوا دوبروا" هنرپیشهٔ بلغاری-کانادایی زاده 9 ژانویه 1989 است که بیشتر بخاطر ایفای نقش "کاترین پیرس/الینا گیلبرت" در سریال خاطرات خون آشام شهرت دارد.

چهره "ویکتوریا جاستیس" و "نینا دوبرو" بسیار شبیه یکدیگر بوده و شاید بتوان گفت کپی برابر اصل هم هستند. بیشترین شباهت چهره این دو بازیگر مربوط به موهای لخت و صورت کشیده آنهاست، البته پوست سفید، بینی کوچک و حالت لب ها و رنگ چشمانشان نیز در شباهتشان به یکدیگر بی تاثیر نبوده است.

ویکتوریا جاستیس و نینا دوبرو

7. "تام هاردی" و "لوگن گرین"

"ادوارد توماس هاردی" با نام هنری "تام هاردی"؛ بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون بریتانیایی متولد 15 سپتامبر 1977 است که نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا (CBE) را در سال 2018 دریافت نموده است. "لوگان مارشال-گرین" هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا و دانش آموختهٔ دانشگاه نیویورک است.

"تام هاردی" و "لوگن گرین" بسیار شبیه یکدیگر هستند و هر دو دارای صورتی زاویه دار، پوستی سفید و چشمانی به رنگ روشن هستند. به جز این ویژگی ها حالت ابروها، بینی و لب های آنها در شباهتشان به یک دیگر بی تاثیر نبوده است.

تام هاردی و لوگن گرین

8. "برد پیت" و "بنیسیو دل تورو"

"برد پیت" یکی از سرشناس ترین، پولسازترین و البته گرانقیمت ترین ستاره های هالیوود زاده 18 دسامبر 1963 است که برای نقش آفرینی هایش جایزهٔ گلدن گلوب و یک جایزهٔ اسکار دریافت کرده است. "بنیسیو مونسراتی رافائل دل تورو سانچز" که بیشتر با نام "بنیسیو دل تورو" شناخته می شود متولد 19 فوریهٔ 1967 و تهیه کننده و هنرپیشه اهل پورتوریکو است.

"برد پیت" و "بنیسیو دل تورو" هر دو دارای صورتی استخوانی، ابروهای پراکنده، چشمانی نافذ هستند. این ویژگی ها و حالت موها، بینی و لب هایشان سبب شباهت بیشتر این دو ستاره هالیوود به یکدیگر شده است.

برد پیت و بنیسیو دل تورو

9. " آنجلینا جولی" و "مگان فاکس"

"آنجلینا جولی" پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود و متولد 4 ژوئن 1975 است که افتخارات بسیاری از جمله یک جایزهٔ اسکار و سه جایزهٔ گلدن گلوب را کسب نموده است. "جولی" علاوه بر کارهای سینمایی اش، به خاطر تلاش های بشردوستانه اش معروف است و جنبش های مختلفی از جمله حفاظت، آموزش و حقوق زنان را ترویج می کند.

"مگان دنیس فاکس" هنرپیشه و مدل اهل ایالات متحده آمریکا است که به عنوان یکی از نمادهای جذابیت نیز مطرح شده است و در مجله هایی مانند ماکسیم، رولینگ استون و اف اچ ام ظاهر شده است.

"آنجلینا جولی" و "مگان فاکس" از جمله هنر پیشه های هالیوودی شبیه به یکدیگر هستند. بیشترین شباهت چهره این دو بازیگر مربوط به حالت چهره و لبان آنهاست، البته پوست سفید، بینی کوچک و رنگ چشمان آنها نیز در شباهتشان به یکدیگر بی تاثیر نبوده است.

آنجلینا جولی و مگان فاکس

10. "دن کوک" و "اسکایلر آستین"

"دین کوک" بازیگر آمریکایی و متولد 18 مارس 1972 است که در فیلم های معروفی مانند آقای بروکس، کارمند ماه و... بازی کرده است. "اسکایلر آستین" هنرپیشه و خواننده اهل ایالات متحده آمریکا و متولد 23 سپتامبر 1987است.

"دن کوک" و "اسکایلر آستین" از جمله بازیگران کپی برابر اصل هستند که هر دو دارای پیشانی بلند، پوستی روشن، چشمانی تیره هستند. آنچه این دو ستاره هالیوودی را بیشتر شبیه به یکدیگر نموده صورت کشیده و حالت لب های آنهاست.

دن کوک و اسکایلر آستین

11. "کِی را نایتلی"  و "ناتالی پورتمن"

"کِی را کریستینا نایت لِی"  هنرپیشه اهل بریتانیا است که با ایفای نقش در مجموعه فیلم دزدان دریایی کارائیب به شهرت رسید. "ناتالی پورتمن" با نام اصلی" نِتالی هِرشلاگ" متولد 9 ژوئن 1981 و بازیگر و فیلم ساز آمریکایی زاده اسرائیل است که جایزه های مختلفی از جمله اسکار، بفتا و گلدن گلوب دریافت کرده است. او مدافع حقوق حیوانات و محیط زیست است.

"کریا نایتلی" و "ناتالی پورتمن" دو هنر پیشه زن هالیوودی شبیه به یکدیگر هستند. همانطور که در تصویر می بینید، هر دو این بازیگران چشمانی درشت، پوستی روشن، ابروهایی با حالت مشابه، بینی و لب هایی متناسب دارند که همه این ویژگی ها به علاوه حالت صورتشان سبب شباهت بی حد آنها به یکدیگر شده است.

کِی را نایتلی و ناتالی پورتمن

12. "آمریکا فررا" و "جردن اسپارکس"

"آمریکای فررا" هنرپیشه، و بازیگر سینما اهل ایالات متحده آمریکا و زادهٔ 18 آوریل 1984 است که از فیلم های او می توان به بتی بی ریخته، آخرین گشت و... اشاره کرد.

"جُردین بریانا اسپارکس" خواننده و ترانه سرای سبک پاپ/آر اند بی آمریکایی متولد 22 دسامبر 1989 و برنده دوره ششم آمریکن آیدل است. "اسپارکس" یک دورگه از پدری آمریکایی آفریقایی تبار و مادری سفیدپوست است.

آمریکا فررا و جردن اسپارکس

"آمریکا فررا" و "جردن اسپارکس" از شبیه ترین چهره ها به یکدیگر هستند. از ویژگی ظاهری شبیه به هم این دو هنرمند خانم می توان به موهای مجعد، لبان درشت، پوست گندمگون، بینی کوچک و کمی پهن اشاره کرد. البته آنچه سبب شباهت بیشتر این دو هنرمند به یکدیگر شده، حالت ابروان و چشمان تیره رنگ آنهاست.

بازیگران هالیوودی که با هم مو نمی زنند + تصاویر

4.1218
این مطلب مفید بود ؟17939
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی