بازیگران هالیوود
در ادامه این مطلب کوتاه ترین ازدواج هایی که در دنیای هالیوود و بین بازیگران هالیوود رخ داده را ملاحظه میکنید.

در دنیای بازیگران ازدواج های گوناگونی رقم میخورد، در ادامه کوتاه ترین ازدواج های بازیگران هالیوود را میبینید که حتی به یک سال هم نکشیده اند. با ما همراه باشید.

کارمن الکترا و دنیس رودمن 
مدت زمان زندگی مشترک:9 روز
کارمن الکترا و دنیس رودمن
جشن عروسی آنها در لاس وگاس برپا شد. گویا آقای داماد تصمیم داشت تنها 9 روز پس از مراسم، ازدواج را باطل کند اما رابطه عاشقانه آنها 5 ماه به طول انجامید.

ادی مورفی و تریسی ادموندز 
مدت زمان زندگی مشترک:2 هفته
ادی مورفی و تریسی ادموندز
 
آنها زوج بعدی بودند که ازدواج شان قانونی نبود. تریسی ادموندز می گوید:«پس از جر و بحث هایی که داشتیم، با هم به این نتیجه رسیدیم که بهتر است رابطه خود را همین جا به پایان برسانیم. اما با وجود عشق، علاقه و احترامی که بین مان بود تصمیم گرفتیم دوستی خود را همچنان ادامه دهیم.»

کیم کارداشیان و کریس هامفریز
مدت زمان زندگی مشترک:72 روز
کیم کارداشیان و کریس هامفریز
 
در مصاحبه ای عمومی، کریس هامفریز اعلام کرد:«من همسرم را دوست دارم و زمانی که او تقاضای طلاق داد، نابود شدم. من هر کاری که او بخواهد انجام خواهم داد. کیم کارداشیان نیز می گوید:«من اوایل آشنایی مان فکر می کردم که گرفتار شدم، اما حال فهمیدم که می توانم از او جدا شوم.»

نیکلاس کیج و لیزا ماری پریسلی
مدت زمان زندگی مشترک:3 ماه
نیکلاس کیج و لیزا ماری پریسلی
لیزا ماری پریسلی گفته:«من از این اتفاق خیلی ناراحت ام اما نمی توانیم چنین رابطه ای را ادامه دهم.» نیکلاس کیج نیز بیان کرد:«من نه نظری درباره ازدواج مان داشته ام و نه نظری درباره طلاق مان خواهم داد.»

کالین فارل و آملیا وارنر
مدت زمان زندگی مشترک:4 ماه
کالین فارل و آملیا وارنر
آملیا وارنر می گوید:«ما به طور قانونی ازدواج نکرده بودیم و آن واقعیت نداشت. بله، ما در ساحل تاهیتی جشن عروسی هم برگزار کردیم اما بهتر است صادقانه بگوییم که ازدواج ما قانونی نبود.»

بردلی کوپر و جنیفر اسپوزیتو
مدت زمان زندگی مشترک:4 ماه
بردلی کوپر و جنیفر اسپوزیتو
 
بردلی درباره ازدواج اش با خبرنگاران این گونه گفت:«طلاق اتفاقی است که افتاده است و خوشبختانه هر دوی ما آن را درک کرده ایم. ازدواج ما اشتباه بود اما باز هم می گویم، اتفاقی است که افتاده و کاری هم نمی توان کرد.»

چاد مایکل موری و سوفیا بوش
مدت زمان زندگی مشترک:5 ماه

چاد مایکل موری و سوفیا بوش

سوفیا بوش می گوید:«ما هر دو آدم های احمقی هستیم که نمی توانیم با هم زندگی مشترکی داشته باشیم.»

فرد ارمیسن و الیزابت ماس
مدت زمان زندگی مشترک:8 ماه
فرد ارمیسن و الیزابت ماس
 
فرد ارمیسن و الیزابت ماس هر دو درباره ازدواج شان صحبت کردند اما هیچ کدام نظر مثبتی درباره آن نداشتند. الیزابت گفت:«ازدواج با فرد خیلی بد، آزار دهنده وحشتاک بود.» فرد نیز نظری مشابه داشت:«او همسر خیلی بدی است.»

بازیگران هالیوود ، ازدواج های کوتاه بازیگران هالیوود

3.877
این مطلب مفید بود ؟5819
برگرفته از برترینها - / ک
وبگردی