بازیکنان تراکتور

بررسی عملکرد بازیکنان خارجی تراکتور

تاریخ انتشار : 12 فروردین 1399کد مطلب : 9669زمان مطالعه : 3 دقیقه
تراکتور فعال ترین تیم در جذب و قطع همکاری با بازیکنان خارجی بوده است.

بازیکنان خارجی تراکتور

ساعت 24: تراکتور از زمان ورود به بخش خصوصی و اداره زیر نظر محمدرضا زنوزی در جذب بازیکنان خارجی فعال بوده ولی عمدتاً این خریدها با شکست همراه بوده و بازیکنان یا سطح کیفی مناسبی نداشته و یا حواشی آنها مانع ادامه فعالیتشان در این تیم شده است. آنها نسبت به فصل قبل استوکس، اروین و کونستانت را از دست داده اند و فقط سوگیتا در این تیم باقی ماند و او هم نیم فصل جدا شد. در ادامه، عملکرد خارجی های تراکتور در لیگ نوزدهم را بررسی می کنیم. 

یوکیا سوگیتا 

هافبک ریزنقش ژاپنی فصل گذشته عملکرد خوبی در این تیم داشت و خیلی زود به محبوبیت بالایی روی سکوها دست یافت و لقب سوباسا گرفت. سوگیتا تنها خارجی بازمانده لیگ هجدهم تراکتور در لیگ نوزدهم بود که البته عملکردش در فصل جدید به خوبی فصل قبل نبود و وضعیت متوسطی در این تیم داشت و در نهایت هم با یک توافق 2 طرفه در نیم فصل از این تیم جدا شد. او 10 بازی کرد و یک گل برای تیمش به ثمر رساند. 

مازولا 

وینگر برزیلی این فصل تراکتور هم عملکرد خاصی نداشت ولی در مجموع قابل قبول برای این تیم ظاهر شد و هربار در زمین بود توانست رضایت بخش عمل کند ولی به خواست خودش نیم فصل به دلایل شخصی از این تیم رفت و دیگر برنگشت. او در اظهارنظری عجیب بعد از رفتن از ایران اعلام کرد که بزرگترین تیم ایرانی استقلال است و این صحبت واکنش منفی در بین هواداران تراکتور داشت. او 9 بار برای تراکتوری ها به میدان رفت ولی موفق به گلزنی نشد. 

میمبلا 

بهترین خارجی تی تی ها در لیگ نوزدهم بود و به عنوان هافبک هجومی، وینگر و هافبک کناری برای این تیم بازی کرد و در هر پست توانست عملکرد مناسبی داشته باشد. میمبلا 12 بار برای تراکتور به میدان رفت و یک گل هم برای این تیم به ثمر رساند. تکنیک بالای او و قدرت پا به توپش در میانه میدان خیلی به کمک تراکتور آمد و هم دنیزلی و هم الهامی از عملکرد او رضایت داشتند. میمبلا تنها خارجی ابتدای فصل تراکتور بود که در این تیم ماندنی شد. 

کوین فورچونه 

با کلی سرو صدا جذب تراکتور شد و قرارداد 1.2 میلیون یورویی او باعث شد لقب گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران را هم به خود بگیرد و همه منتظر بودند تا ببیند کیفیت این بازیکن پر خرج برای تراکتور چه خواهد بود. فورچونه رزومه خوبی پیش از ورود به ایران داشت ولی در تراکتور عملکرد قابل قبولی نداشت و در رقابت با ساسان انصاری قافیه را به او واگذار کرد. حاصل 10 بازی فورچونه برای تراکتور یک گل مقابل سایپا بود و جدایی در پنجره زمستانی. 

عکاشه حمزاوی 

مهاجم الجزایری در اردوی زمستانی تراکتور در ترکیه به تمرینات اضافه شد و چند روزی زیر نظر ساکت الهامی مورد آزمون قرار گرفت و پس از تایید قراردادش به امضا رسید. او با رزومه خوبی به ایران آمد و در تراکتور هم عملکرد خوبی داشته و با این وجود در 5 بازی در ترکیب این تیم تنها یک بار موفق به گلزنی شده ولی در دیدارهای تدارکاتی آمار خوبی داشته است. 

یوری ماتیاس 

اولین مدافع خارجی تراکتور در 2 فصل اخیر است که جذب این تیم شده و 2 بازی هم در ترکیب این تیم انجام داده که عملکرد نسبتاً قابل قبولی داشته ولی برای قضاوت در مورد عملکردش زود است.

انتهای پیام/م

بررسی عملکرد بازیکنان خارجی تراکتور

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی