لیلا اوتادی

لیلا اوتادی گران قیمت ترین بازیگر زن ایرانی؟!

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392کد مطلب : 2832تعداد نظرات : 1 نظر
لیلا اوتادی بازیگر کشورمان عنوان گرانترین بازیگر زن سینمای ایران را دریافت کرد و در برنامه دورهمی به این موضوع واکنش نشان داد.

آیا لیلا اوتادی گرانترین بازیگر زن ایرانی است

لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون از چهره های سرشناس دنیای هنر است که بازیگری را از سال 81 با فیلم چشمان سیاه آغاز کرد.

این بانوی هنرمند در فیلم پیتزا مخلوط حسین قاسمی جامی به ایفای نقش پرداخت و طبق اخبار منتشر شده دستمزد بالایی برای این فیلم دریافت کرد و عنوان گرانترین بازیگر زن سینمای ایران به او داده شد.

دستمزد لیلا اوتادی در فیلم پیتزا مخلوط

فیلم سینمایی پیتزا مخلوط سال 1389 ساخته شد و بازیگران زیادی در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداختند.

لیلا اوتادی و مجید صالحی

لیلا اوتادی یکی از بازیگرانی است که در فیلم پیتزا مخلوط ایفای نقش کرد و اخباری از دریافت دستمزد 75 میلیون تومانی او بابت 25 روز بازی در این فیلم منتشر شد و همین موضوع سبب شد تا عنوان گرانترین بازیگر زن سینمای ایران به لیلا اوتادی تعلق بگیرد.

اخبار دیگری هم درخصوص دستمزد دیگر بازیگران زن سینمای ایران منتشر شد که طبق این خبرها بازیگران دستمزدهای زیادی برای بازی در فیلم ها دریافت کرده اند.

بازیگران پیتزا مخلوط

واکنش لیلا اوتادی به دستمزد جنجالی و عنوان گرانترین بازیگر

لیلا اوتادی چند سال بعد از بازی در فیلم پیتزا مخلوط مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره دستمزد بالا و عنوان گرانترین بازیگر زن سینمای ایران صحبت کرد.

این بازیگر کشورمان در برنامه دورهمی رقم دستمزد بالایش را رد کرد و در پاسخ به سوال مهران مدیری درباره گرانترین بازیگر زن گفت:این موضوع تکذیب شد چون اصلا واقعیت نداشت.

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی گران ترین بازیگر زن سینمای ایران؟!

3.1395
این مطلب مفید بود ؟247148
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : لیلا اوتادی
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی