سیروس مقدم
سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت صبح امروز مهمان برنامه سلام صبح بخیر شد و در این برنامه درباره سرنوشت بازیگران پایتخت 6 و زمان آغاز تصویربرداری صحبت کرد.

بازیگران پایتخت 6 با داستان هایی جالب می آیند

سیروس مقدم رکورددار سریال سازی در تلویزیون و کارگردان سریال پایتخت امروز مهمان ویژه برنامه سلام صبح بخیر بود و در این برنامه درباره سرنوشت بازیگران پایتخت 6 صحبت کرد.

بعد از صحبت های الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت درباره بازگشت کاراکتر بهبود به پایتخت 6 و حذف باباپنجعلی ماجراهای زیادی درباره سرنوشت بازیگران پایتخت 6 شکل گرفت و امروز سیروس مقدم با حضور در این برنامه صحبت های تکمیلی را در خصوص داستان پایتخت 6 ارائه داد.

سریال پایتخت از کجا متولد شد

سیروس مقدم با ساخت 30 سریال تلویزیونی رکورددار سریال سازی در تلویزیون است و در گفتگوی ویژه برنامه امروز سلام صبح بخیر درباره سریال سازی در تلویزیون و سریال پایتخت گفت:من به دلیل رشته تحصیلی ام در دانشکده هنرهای زیبا و نسبت فامیلی که با ناصر تقواییداشتم در دایی جان ناپلئون دستیار صحنه بودم و سرانجام به دلیل علاقه زیادی که به سینما و تلویزیون داشتم به این سمت کشیده شدم و بعدها راهم به سمت تلویزیون هموارترشد و این به دلیل این بود که در تلویزیون من بیشتر میتوانستم خودم راهم را انتخاب کنم.

سیروس مقدم در ادامه صحبت هایش به همکاری با چهره های مشهور اشاره کرد و درباره سریال پایتخت و همکاری با محسن تنابنده گفت:پایتخت سال 89 یک طرح خلاصه داشت که تورج اصلانی و محسن تنابنده قرار بود بسازند ، محسن تنابنده این طرح را برای من تعریف کرد و به نظرم خیلی جذاب آمد و من و خانم غفوری به این نتیجه رسیدیم که میتوانیم این سریال را بسازیم و با محسن تنابنده و تورج اصلانی صحبت کردیم و در نهایت به توافق رسیدیم .

سیروس مقدم

سیروس مقدم در برنامه سلام صبح بخیر

کارگردان سریال پایتخت ادامه داد:برای ما این موضوع که پایتختی ها از کدام شهر می آیند خیلی سخت بود و ما شهرهای زیادی از یزد تا کردستان و ... مدنظرمان بود تا اینکه آریا عظیمی نژاد که ساخت موسیقی سریال را برعهده داشت به من پیشنهاد داد که مازندران به دلیل اینکه موسیقی غنی در گویش آنها وجود دارد را انتخاب کنیم و در نهایت همین هم شد و واقعا راضی هم بودیم .

سیروس مقدم درباره روند داستانی کاراکترهای پایتخت گفت:شخصیت پردازی کاراکترهای پایتخت از یک نظر سخت تر شده است و از این نظر که میدانیم خط مشی هرکدام از شخصیت ها چیست آسانتر شده است . ادامه داستان پایتخت از این نظر که در این پنج فصل ما به سراغ همه چیز در خانواده پایتخت رفته ایم و پیدان کردن ظرفیت جدید خیلی سخت است و واقعا دنبال ظرفیت های جدید گشتن در ادامه داستان خیلی برای محسن تنابنده و آرش عباسی سخت تر شده است.

ماجرای حذف باباپنجعلی از زبان سیروس مقدم

کارگردان سریال پایتخت درباره حذف باباپنجعلی و بازگشت بهبود به پایتخت 6 گفت :این موضوع به امروز و دیروز مربوط نیست و وقتی پایتخت 5 تمام شد ما در مصاحبه هایمان اعلام کردیم که ظرفیت نقش باباپنجعلی به نظر تمام شده است و باید یا به شکل دیگری مثل روح وارد داستان میشد و یا به شکل یک برادر در ادامه داستان بود یا به طور کامل حذف میشد تا اینکه دو ماه پیش تصمیم قطعی گرفتیم و با آقای خمسه هم صحبت کردیم و این موضوع که بی خبر بوده است آقای خمسه از این نظر که به صورت رسمی اعلام نشده بله درست بود اما ما صحبت قطعی با آقای خمسه داشته ایم و در جریان بودند.

بازیگران پایتخت

بازگشت بهبود و خداحافظی باباپنجعلی از پایتخت 6

سیروس مقدم درباره ارتباط با علیرضا خمسه گفت:ما خانواده پایتخت 10 سال رابطه تنگاتنگی با هم داشتیم و حتی در زمانی که گفته شد آقای خمسه یک بیماری دارند همه تیم بسیج شدیم تا درمان ایشان هرچه سریع تر انجام شود و ما ایشان را دوست داریم اما داستان سریال اینگونه ایجاب میکرد که شخصیت باباپنجعلی حذف شود اما علیرضا خمسه در سریال جدید من خواب زده ها بازی میکند.

ماجرای بازگشت بهبود به پایتخت 6

کارگردان سریال پایتخت درباره شخصیت بهبود در سریال گفت:بهبود به پایتخت 6 برمیگردد و نحوه بازگشت بهبود به قصه خیلی جذاب است و ما آفریقا را به ایران می آوریم و بهبود و ماجرای بازگشتش به سریال خودش یک قصه جذاب دارد .

سیروس مقدم

حضور سیروس مقدم در برنامه سلام صبح بخیر

زمان آغاز تصویربرداری پایتخت 6 و بازیگر جدید

ما اوایل آذرماه احتمالا تصویربرداری را شروع کنیم و چند روز قبل هم پیش تولید خواهیم داشت و احتمالا یک بازیگر مسن رو هم وارد داستان کنیم.

از بازگشت جالب بهبود تا بازیگر جدید و آغاز تصویربرداری پایتخت 6

3.730
این مطلب مفید بود ؟228
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی