ترفندهای آرایشی

ترفندهای آرایشی جالب از زبان زنان فرانسوی + عکس

کد مطلب : 68641تعداد نظرات : 5 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
ترفندهای آرایشی جدید و جالب برای زیباتر شدن را از زبان زنان فرانسوی بشنوید و با رعایت آن ها یک قدم به سمت زیباتر شدن بردارید.

ترفندهای آرایشی زنان فرانسوی برای زیبایی بیشتر

ترفندهای آرایشی بسیاری وجود دارد که خانم ها در سراسر دنیا برای زیباتر شدن از آن ها استفاده میکنند اما زنان فرانسوی ترفندهای خاصی برای آرایش و زیبایی دارند که امروز میخواهیم زیبایی به سبک فرنسوی ها را بررسی کنیم و برخی از این ترفندها را در اختیارتان بگذاریم.

ترفندهای آرایشی

ترفندهای آرایشی زنان فرانسوی

ترفند اول:اگر میخواهید به سبک زنان فرانسوی زیبا شوید بهتر است بدانید فرانسوی ها هیچوقت کامل آرایش نمیکنند, آنها اعتقاد دارد آرایش یک عضو از چهره باعث جذابیت بیشتری میشود مثلا فقط رژ لب بزنید یا فقط به چشم هایتان ریمل بزنید.

ترفند دوم:همه خانم ها عطر را روی گردن و مچ دست شان میزنند اما زنان فرانسوی ترفندهای دیگری دارند, آن ها عطر را روی موها, کیف, پشت گوش میزنند و یا حتی گاهی عطر را در هوا اسپری میکنند تا مقدار مناسبی از عطر روی موها و لباس شان بنشیند.

ترفند سوم:زنان فرانسوی معتقدند زیبایی شان باید برای خوشان رضایت بخش باشد نه دیگران, پس سمت عمل های زیبایی نمیروند و هر طور که میپسندند آرایش میکنند.

زیبایی زنان فرانسوی

رازهای آرایشی و زیبایی جدید

ترفند چهادم:اگر سبک خاصی در آرایش کردن ندارید میتوانید مانند فرانسوی ها در زمان بیکاری روش های مختلف آرایش را امتحان کنید تا هم سرگرم شوید و هم سبک آرایشی دلخواه تان را بیابید.

ترفند پنجم:برای رفتن به مسافرت کیف بزرگ لوازم آرایش تان را با خودتان حمل نکنید زیرا در مسافرت به سایه چشم 36 رنگه و هایلایتر و کانسیلر نیاز ندارید پس بهتر است لوازم آرایش ضروری مانند کرم پودر, ریمل و رژ لب همراه تان ببرید.

ترفندهای آرایشی جالب از زبان زنان فرانسوی + عکس

4.753
این مطلب مفید بود ؟503
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آرایش صورت
5 نظر به ثبت رسیده است
پری ناز1397-03-12
در ضمن من و خواهرام نمیگم بی عیب و نقصیم ولی خدا رو شکر هیچ عملی هم نکردیم. چون از چهرمون رضایت کامل داریم. اگه کسی از خودش رضایت نداشته باشه دیگران هم همون حس رو بهش پیدا میکنن. فرقی نمیکنه دختر باشه یا پسر
53
پری ناز1397-03-12
ربطی به رنگ پوست و رنگ مونداره. این یه نوع خود کم بینی و کمبود عاطفیه که یه نفر فکر کنه با آرایش بیشتر قشنگتر میشه. البته آرایش صورتو قشنگتر میکنه ولی خیلی موقتی. همش باید مواظب باشی یکم ازش کم نشه و این حس لحظه های آدم رو خراب میکنه. اینهمه دختر سفید و مو بور تو ایران داریم ( البته به طور طبیعی) مگه آرایشای افراط نمیکنن؟ یا دخترای مو مشکی و پوست تیره تو کشورای مختلف ، کدومشون مثل دخترای ایران آرایش میکنن. زیبا هم هست بینشون. من خودم تجربه کردم با آرایش کم هم زیباییه طبیعی تری پیدا میکنم هم کمتر توجه آدمای بی ظرفیت رو جلب میکنم. خیلی راحت ترم
91
اوا1397-03-12
اره زنان اروپایی نسبت به زنان ایرانی زیباتر و پوستشان هم صاف تر هست. بنابراین نیازی ب ارایش نیست.چشمان ابی و موهای بور خودش ب تنهایی چهره یک زنو زیبا میکنه
37
خانم گل1397-03-11
زنهای ایرانی هم پوستی زیبا دارند خارجی ها صورتشان پرازلک است
173
رادین از شهر تهران1397-03-10
زنهای خارجی از نظر ظاهری ذاتاً دارای پوستی سفید بسیار زیبا هستند ومانند زنان ایرانی نیازبه آرایش و عمل ندارند و ظاهری پلاستیکی ندارند
59
وبگردی