بازیگران سریال گذر از رنج ها
جدیدترین عکس های سلفی جالب و جذاب از بازیگران و عوامل سریال گذر از رنج ها از جمله شیوا طاهری،آزیتا ترکاشوند، جعفر دهقان، هستی مهدوی و ... را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید.

سریال گذر از رنج ها با بازی شیوا طاهری ، پژمان بازغی ، بابک حمیدیان ، بیژن امکانیان ، پیام دهکردی ، جعفر دهقان ، ماه چهره خلیلی از شبکه اول سیما در حال پخش می باشد که با اقبال عمومی مخاطبان روبرو بوده است.

در ادامه تعدادی از عکس های سلفی جدید از بازیگران سریال گذر از رنج ها را برای شما انتخاب کرده ایم.

شیوا طاهری و آزیتا ترکاشوند

سلفی شیوا طاهری و آزیتا ترکاشوند در آسانسور

شیوا طاهری و هستی مهدوی فر

سلفی شیوا طاهری با هستی مهدوی فر

سلفی شیوا طاهری

سلفی جعفر دهقان ،شیوا طاهری ، آزیتا ترکاشوند

شیوا طاهری در گذر از رنج ها

سلفی شیوا طاهری در پشت صحنه فیلم

عوامل گذر از رنج ها

سلفی بازیگران سریال گذر از رنج ها

شیوا طاهری در گذر از رنج ها

سلفی شوا طاهری در پشت صحنه گذر از رنج ها

 

سریال «گذر از رنج ها»، داستان زندگی زنی به نام دنیا را از لحظه تولد تا مرگ روایت می کند. این سریال درام تاریخی است و در آن زندگی دنیا از سال 1335 تا 1369 به تصویر کشیده می شود. در گذر از رنج ها به تحولات ایران هم توجه می شود. فیلمنامه این سریال را فریدون حسن پور نوشته و نگارش آن حدود سه سال طول کشیده است.
در این سریال شیوا طاهری ایفاگر نقش دنیاست که برای نخستین بار تجربه بازیگری را در سریال تلویزیونی گذر از رنج ها کسب می کند. در این سریال در کنار بازیگران اصلی از بازیگران بومی هم استفاده شده است.
شیوا طاهری ، پژمان بازغی ، بابک حمیدیان ، بیژن امکانیان ، پیام دهکردی ، جعفر دهقان ، ماه چهره خلیلی ، مهران رجبی و نگین معتضدی بازیگران اصلی این سریال می باشند.

سلفی جدید شیوا طاهری و بازیگران سریال گذر از رنج ها

3.698
این مطلب مفید بود ؟7028
منبع : نمناک - / ل
وبگردی