لیلا زارع
لیلا زارع بازیگر سریال ممنوعه در جدیدترین تجربه بازیگری به جمع بازیگران سریال دل پیوست و همبازی یکتا ناصر و بهرام افشاری در این سریال شد.

لیست بازیگران سریال دل تکمیل شد

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی سریال جدید نمایش خانگی است که با حضور بازیگران سرشناس در حال تصویربرداری است.

لیلا زارع بازیگر جوان سینما و تلویزیون در جدیدترین تجربه بازیگری ، به جمع بازیگران سریال دل پیوست و با حضور او لیست بازیگران این سریال تکمیل شد.

تکمیل شدن لیست بازیگران سریال دل

صفحه رسمی سریال دل با انتشار پستی خبر از پیوستن لیلا زارع به جمع بازیگران سریال دل داد و از تکمیل شدن لیست بازیگران این سریال گفت.

لیلا زارع

لیلا زارع بازیگر سریال دل شد

در صفحه رسمی سریال دل با انتشار این خبر آمده است : با پیوستن لیلا زارع به سریال دل، فهرست بازیگران تکمیل شد.گروه فیلمبرداری سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی این روزها در تهران و شهرهای اطراف مشغول ضبط هستند .

سعید خندق آبادی به عنوان مجری طرح و جانشین تهیه کننده در سریال دل حضور دارد.

لیلا زارع

عکسی از بازی لیلا زارع در سریال ممنوعه

لیلا زارع بازیگری که در سریال ممنوعه و در نقش رها به ایفای نقش پرداخته بود بار دیگر با سریال دل به نمایش خانگی می آید و در جدیدترین تجربه بازیگری به همکاری با منوچهر هادی می پردازد.

تله فیلم برای دومین بار به کارگردانی منوچهر هادی اولین تجربه همکاری خانم بازیگر با این کارگردان جوان بود که سال 89 روی آنتن تلویزیون رفت.

بهرام افشاری

بازی بهرام افشاری در سریال دل

بازیگران سریال دل عبارتند از: بهرام افشاری، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، حامد بهداد، ساره بیات، کوروش تهامی، سعید راد، لیلا زارع، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، تینو صالحی، مهدی کوشکی، نسرین مقانلو و یکتا ناصر بازیگران سریال دل را تشکیل میدهند.

لیست بازیگران سریال دل با لیلا زارع تکمیل شد+ عکس

3.473
این مطلب مفید بود ؟4924
منبع : صفحه سریال دل / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : لیلا زارع
وبگردی