علیرضا خمسه

علیرضا خمسه با آپارتمان شماره 13 در تلویزیون

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1399کد مطلب : 9568زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی آپارتمان شماره 13 بعد از گذشت حدود 30 سال از ساخت روی آنتن تلویزیون میرود.

پخش فیلم آپارتمان شماره 13 از تلویزیون

فیلم سینمایی آپارتمان شماره 13 به کارگردانی و تهیه کنندگی یدالله صمدی سال 69 ساخته شد و خردادماه سال 70 در سینماهای کشور اکران شد و بعد از گذشت حدود 30 سال در تلویزیون روی آنتن میرود.

این فیلم سینمایی که برای اولین بار در نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد مورد استقبال قرار گرفت و جوایز متعددی را برای عواملش به ارمغان آورد.

زمان پخش آپارتمان شماره 13 در تلویزیون

فیلم سینمایی آپارتمان شماره 13 امروز چهارشنبه 27 فروردین ماه ساعت 23:45 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

علیرضا خمسه

آپارتمان شماره 13 یکی از فیلم های موفق نهمین دوره جشنواره فیلم فجر بود که در بخش های مختلف در این جشنواره نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت سیمرغ بلورین بهترین فیلم و فیلمنامه را برای یدالله صمدی و فیلمش به ارمغان آورد.

این ساخته یدالله صمدی یکسال بعد از اکران در ایران، در جشنواره بین المللی پیونگ یانگ اکران شد و علیرضا خمسه به عنوان بهترین بازیگر این جشنواره شناخته شد.

آپارتمان شماره 13

داستان آپارتمان شماره 13 :

آپارتمان شماره 13 داستانی پرماجرا از فروش آپارتمانی به همین نام است که ماشاءالله ایرانمش شخصیت اصلی قصه با بازی علیرضا خمسه،برای فروش آن و خرید مغازه تراشکاری در کرمان و ازدواج با دختر موردعلاقه اش از کرمان راهی تهران میشود اما ساکنین آپارتمان هرکدام شغلی را در آنجا راه اندازی کرده اند و کسی حاضر به خرید این آپارتمان نمیشود.

جمشید اسماعیل خانی

بازیگران آپارتمان شماره 13 عبارتند از :

علیرضا خمسه،جمشید اسماعیل خانی،کتایون ریاحی،مریم معترف،صدیقه کیانفر،نیلوفر محمودی،سیروس گرجستانی،اکبر دودکار،ابراهیم آبادی،ناصر لقایی،مهین بوجار،شعبان رنگی وند،فاطمه دانش زاد،بنفشه صمدی،فرهاد خان محمدی،مرتضی ضرابی و... در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

کتایون ریاحی و مرتضی ضرابی

آپارتمان شماره 13 با علیرضا خمسه مهمان تلویزیون میشود

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : علیرضا خمسه
وبگردی