بلاك كردن ايميل هاي تبليغاتي
اگر با هر بار روشن کردن داده های اسمارت فون خود ایمیل های متعدد و مزاحم دربافت می کنید، در این مطلب از نمناک می توانید با نحوه بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی و مزاحم آشنا شوید.

ترفند بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی

در گذشته نه چندان دور برای اینکه انسان ها بتوانند با دوستان و یا آشنایان خود دیدار نمایند و یا پیغامی را ارسال کنند، می بایست مدت زمان زیادی را برای پیمودن مسافت های طولانی از طریق حیوانات می پیمودند تا به مقصد برسند.

اما این نحوه ارسال پیام بی شک بسیار سخت و دشوار بود و شاید حتی در حین مسافرت در بیابان ها توسط حیوانات کشته و یا جراحت پیدا می نمودند.

اما در دنیای امروزه برای ارسال یک پیغام تنها چند ثانیه طول می کشد و هر شخصی از هر نقطه ای از کره زمین می تواند به تبادل اطلاعات و نظر با انسان های دیگر بپردازد. با این وجود یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه هایی که در عصر جدید توانست آغازگر ارتباطات الکترونیک گردد، ایمیل یا همان نامه الکترونیک می باشد که می توانید تنها با یک حساب کاربری ساده و کاملا رایگان به هر انسانی در هر نقطه کره زمین پیغام دهید و پیغام دریافت کنید.

با این وجود گاها برخی مشکلات ممکن است برای کاربران ایمیل ایجاد شود که منجر به رنجاندن شما شود. برای مثال زمانیکه برای وب گردی در سایت های مختلف کلیک می کنید، از شما خواسته می شود تا در فراخوان آنها ثبت نام کنید و شما نیز بصورت ناخواسته ایمیل خود را ثبت می کنید که در نهایت شاهد پیغام های تبلیغاتی و مزاحم در ایمیل های روزانه خواهید بود. 

به همین دلیل تیم تکنولوژی نمناک قصد دارد در ادامه این مطلب شما علاقمندان به علم و فناوری را با ترفند جیمیل و بلاک نمودن ایمیل مزاحم در جیمیل اشنا سازد. همراه ما باشید.

بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی مزاحم جیمیل در گوشی 

اسمارت فون ها یا گوشی های هوشمند امروزه همانند کامپیوترها پیشرفته هستند و می توانند اکثر کارهایی که کامپیوترها انجام میدهند را انجام دهند. بنابراین با هر بار روشن کردن دیتا و داده گوشی خود با نوتیفیکیشن های ایمیل مزاحم روبرو خواهید شد که می توانند بسیار آزار دهنده باشند. برای بلاک و قطع کردن پیغام های مزاحم، ابتدا می بایست وارد برنامه جیمیل نصب شده روی گوشی شود.

پس از وارد شدن به داخل برنامه باید بر روی ایمیل مزاحمی که قصد دارید آنرا بلاک کنید کلیک کنید تا متن پیغام برای شما باز شود. اینک همانند تصویر ذیل باید بر روی 3 نقطه عمودی در کنار نام فرستنده کلیک کنید تا منو مورد نظر برای شما باز شود.

بلاک کردن ایمیل مزاحم در گوشی

نحوه بلاک کردن ایمیل مزاحم در گوشی

اینک گزینه هایی برای شما باز شده اند که اگر شما قصد بلاک و مسدود نمودن فرستنده را دارید، می بایست بر روی گزینه آخر یعنی " Block " کلیک کنید تا دیگر پیغام های تبلیغاتی از این آدرس برای شما قطع و مسدود شوند و نوتیفیکیشن های غیر ضروری بر روی گوشی شما ظاهر نشوند.


بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی مزاحم جیمیل در کامپیوتر 

برای بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی مزاحم جیمیل در کامپیوتر که توسط برنامه مرتبط یا مرورگرتان می توانید مشاهده کنید، دقیقا همانند نحوه بلاک کردن در گوشی است و در ادامه آشنا خواهید شد.

برای بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی مزاحم در جیمیل باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید تا به پیغام هایی که برایتان ارسال شده اند دسترسی پیدا کنید. در این مرحله بر روی پیغامی که برای شما توسط آدرس همیشگی و مزاحمی که به مرور ایمیل ارسال می کند شوید. 

سپس در کنار گزینه ریپلای، 3 نقطه عمودی قرار دارد که با کلیک کردن بر روی آن با منوی تصویر ذیل روبرو خواهید شد.

بلاک کردن ایمیل های مزاحم

نحوه بلاک کردن ایمیل مزاحم در کامپیوتر

اینک می بایست از منو باز شده گزینه " Block " را برگزینید تا دیگر شاهد ایمیل های مزاحم توسط آدرس کاربری مدنظرتان نباشید.

 

بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی + آموزش

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ایمیل جیمیل
وبگردی