خیاطی حرفه ای لذت بخش برای خانم ها می باشد و در عین صورت می تواند برای آقایان نیز بذت بخش شود.

 معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران

رپورتاژ آگهی :خیاطی، هنر با ارزشی که صنعت پوشاک و مد هرآنچه که دارد مرهون آن است. شاید جایگاه هنر خیاطی در صنعت کشور ما اندکی فراموش شده باشد و شاید کمتر از بهای واقعی اش به آن پرداخته می شود. اما در سال های اخیر کلاس ها و دوره های تخصصی آموزشی توسط آموزشگاه های هنری سازمان فنی و حرفه ای و با حمایت بی دریغ این سازمان برگزار می شوند که توانسته است تا حدودی این بی توجهی را جبران کند.
بدون شک هنرجویان عزیز با علاقه خود به هنر خیاطی توانسته اند جانی تازه به این هنر ببخشند و همسو با فرهنگ و هنر ایرانی آن را زنده نگاه دارند. 
 
آموزشگاه خیاطی هنر مادر با برگزاری طیف متنوعی از دوره های آموزشی تخصصی و حرفه ای و با رعایت کیفیت خدمات آموزشی در این دوره ها نشان داده است که هنر خیاطی و هنرجویان آن می توانند هنوز هم در این صنعت جایگاه و ارزش والای خود را نمایان کنند.

معرفی آموزشگاه خیاطی هنر مادر

آموزشگاه خیاطی هنر مادر فعالیت رسمی خود را در زمینه ارائه دوره های آموزش خیاطی از سال 1386 شروع کرده است. این آموزشگاه که کلیه فعالیت های حرفه ای خود را با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور دنبال می کند، توسط موسس آموزشگاه، خانم هوشیار مرادی مدیریت می شود.
 
خانم هوشیار مرادی یکی از پر سابقه ترین ها و بهترین های این صنعت هستند که با 25 سال سابقه در زمینه های مختلف مرتبط با خیاطی در این صنعت فعالیت مستمر داشته اند. 
تجربه تدریس در آموزش و پرورش و گذراندن دوره های تکمیلی خیاطی و طراحی دوخت " ژورنال شناسی"، "لباس شب و عروس"، "متد خیاطی مولر"، "مدل های گره ای"، "لباس های جادویی"، "رفع عیوب انداخی" نشانگر توانایی بالای ایشان در زمینه آموزش خیاطی است.
 
مدرسین انتخاب شده برای این مجموعه نیز مانند خانم هوشیار مرادی از بهترین فعالان این حوزه قلمداد می شوند. همین موضوع توانسته موقعیتی مناسب را برای هنرجویان و علاقمندان به خیاطی فراهم کند تا در فضایی کاملا حرفه ای به یادگیری خیاطی بپردازند. 
تمامی مدرسین آموزشگاه خیاطی هنر مادر دوره های آموزشی مختص به  تدریس مناسب و انتقال صحیح و صبورانه مفاهیم و مهارت های آموزشی را گذرانده اند و آماده ارائه بهترین خدمات آموزشی به هنرجویان عزیز می باشند. 
 
 
دوره های خیاطی در حال برگزاری در آموزشگاه خیاطی هنر مادر با نظارت ناظران سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می شوند. لازم به ذکر است که مدارک و گواهی نامه هایی که در پایان دوره های آموزشی و با موفقیت در امتحانات تئوری و عملی فنی و حرفه ای به هنرجو ارائه می شوند به طور مستقیم توسط سازمان فنی حرفه ای کشور صادر شده و در سطح بین المللی معتبر می باشند. 
مدارک صادر شده توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور شامل یک کد بین المللی نیز هستند که اعتبار آن ها را در کشور های خارجی تأیید می کند. این کد بین المللی قابلیت ترجمه و ارائه در تمام کشورهای جهان را دارد.

دوره آموزش دوخت لباس عروس

شاید به جرات بتوان گفت این دوره یکی از محبوب ترین دوره ها از نظر علاقمندان به خیاطی است. با به پایان رساندن دوره های آموزش دوخت لباس عروس هنرجو قادر به برش و دوخت انواع لباس عروس در کاتالوگ های عروس می باشد و توانایی لازم را در این زمینه به دست آورده است. 
 
علاوه بر این هنرجوی آموزش دیده توانایی دوخت فنر در لباس عروسی، قرار دادن کاپ در لباس عروس، دوخت تور، شنل، دستکش، انواع پاپیون، گل، کار بر روی لباس و کار بر روی مانکن را خواهد داشت.
مهارت هنرجویان این دوره از آموزش های آموزشگاه خیاطی هنرمادر در دوختن لباس عروس تا حدی خواهد بود که هنرجو امکان فعالیت در مزون های دوخت لباس عروس را پیدا کرده و حتی می تواند مزون شخصی خود را نیز راه اندازی کند. 
 
این دوره هنرجو را در امر دوخت لباس عروس مسلط می کند و مهارت هنرجویان در پایان دوره و با کسب گواهی نامه به بالاترین سطح خواهد رسید. با توجه به این که طراحی و دوخت لباس عروس دو مهارت پر درآمد در حیطه خیاطی و تولید پوشاک می باشند گذراندن این دوره دارای صرفه اقتصادی بسیار خوبی برای هنرجویان خواهد بود.
 
نکته مهمی که در رابطه با دوره آموزش دوخت لباس عروس وجود دارد این است که پیش نیاز حضور در این دوره، گذراندن دوره نازک دوزی زنانه و کسب مهارت کافی در این دوره می باشد. در پایان دوره دوخت لباس عروس هنرجو از طریق آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شود و می تواند پس از دریافت نمره کافی در امتحان مربوطه، گواهی مدرک مهارت در این دوره را دریافت نماید.

دوره های متنوع آموزش خیاطی با الگو 

یکی از دوره های حرفه ای فعال در آموزشگاه هنر مادر دوره ی آموزش خیاطی با الگوهای آسان است. دوره آموزشی خیاطی با الگوهای آسان از دوره های مهم خیاطی است که به دلیل محبوبیت و همچنین سادگی به شدت مورد استقبال هنرجویان دوره های آموزشی خیاطی قرار گرفته است. این دوره شامل آموزش دوخت پیراهن، دامن و شلوار و ... با الگو های آسان است.
 
در دوره های اصلی ای که در آموشگاه خیاطی هنرمادر برگزار می شود از الگوی مولر که یکی از به روز ترین و بهترین متد های موجود در خیاطی ست استفاده می شود. در این دوره ها، آموزش خیاطی با الگوهای مبتدی و متوسط آغاز شده و در پایان هنرجویان به تسلط کامل در رسم الگو و دوخت انواع لباس خواهند رسید. 

آشنایی با بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران

4.756
این مطلب مفید بود ؟533
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی