آبگرفتگی معابر

حادثه سیل و آبگرفتگی در استان های شمالی کشور

تاریخ انتشار : 30 مهر 1398کد مطلب : 72116زمان مطالعه : 1 دقیقه
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در تردد شهری در پی تداوم بارش باران طی فردا (اول آبان ماه) خبر داد.

هشدار درباره آبگرفتگی معابر

ایسنا: در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است:ادامه فعالیت سامانه بارشی و گذر متناوب امواج این سامانه تا پایان هفته در بخش هایی از شمال غرب، غرب و مرکز کشور، سواحل دریای خزر، دامنه های زاگرس مرکزی و دامنه های البرز غربی و مرکزی پیش بینی می شود که موجب بارش باران، در غرب و جنوب غرب کشور گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد به نسبت شدید می شود. 

فردا (اول آبان ماه) در برخی نقاط استان های زنجان، قزوین، کردستان، لرستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، ارتفاعات شمال خوزستان، البرز، تهران، ارتفاعات سمنان و مازندران و فردا (2 آبان ماه) در برخی نقاط استان های زنجان، قزوین،البرز،تهران،کردستان،کرمانشاه،همدان،لرستان،مرکزی، شمال خوزستان، ارتفاعات غرب اصفهان با تداوم این شرایط جوی آبگرفتگی معابر عمومی، اختلال در تردد شهری و مه آلود شدن جاده های کوهستانی پیش بینی می شود. 

در این شرایط احتیاط هنگام تردد و یا توقف در حاشیه مسیل ها، رودخانه ها و مناطق کوهستانی و انجام اقدامات پیشگیرانه توصیه می شود.

انتهای پیام/م

حادثه سیل و آبگرفتگی در استان های شمالی کشور

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : هواشناسی
وبگردی