مهدی سلطانی

مهدی سلطانی بازیگر هم خواننده شد

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395کد مطلب : 35451زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی سلطانی سروستانی بازیگر پرطرفدار و سرشناس کشورمان وارد دنیای موسیقی شد و خوانندگی را آغاز کرد , آلبوم جدید او بزودی منتشر میشود.

خوانندگی مهدی سلطانی بازیگر شهرزاد

مهدی سلطانی بازیگر سریال شهرزاد که پیش از این در مقام بازیگری ایفاگر نقش های مختلفی بوده است ،این بار خواننده تک آهنگ تازه سریال شهرزاد شد.
تک اهنگ تازه «در این دنیا » تازه ترین تک اهنگ فصل دوم سریال شهرزاد توسط مهدی سلطانی خوانده ودر فضای مجازی منتشر شد.

«مهدی سلطانی» بازیگر سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون ، آلبوم موسیقی خود را منتشر می کند. این بازیگر که تا کنون دو قطعه با صدای خود در فضای مجازی منتشر کرده، قصد دارد قطعات دیگری تولید کرده و در اختیار مخاطبین قرار دهد.

مهدی سلطانی

خوانندگی مهدی سلطانی

«سعید رضایی» - آهنگساز و تنظیم کننده - با اعلام این خبر گفت:«با توجه به بازخوردهای خوبی که از قطعات مهدی سلطانی به دست آمده، ایشان به زودی آثار دیگری نیز عرضه خواهند کرد. بیشتر آثاری که با صدای مهدی سلطانی شنیده خواهد شد، قطعات خاطره انگیز قدیمی هستند که با تنظیم هایی جدید در اختیار مخاطبین قرار خواهند گرفت.»
به گفته سعید رضایی در حال حاضر زمان دقیقی برای انتشار آلبومی با صدای مهدی سلطانی در نظر گرفته نشده است.
بازخوانی قطعه خاطره انگیز «در این دنیا» با شعری از زنده یاد «معینی کرمانشاهی»، آخرین تجربه موسیقایی مهدی سلطانی است که چندی پیش منتشر شده و مورد توجه قرار گرفته بود. «سعید رضایی» با تنظیم جدیدی این قطعه را بازسازی کرده و میکس و مسترینگ آن را نیز بر عهده داشت. کیان زمانی و پیام طونی در این قطعه به ترتیب گیتار و ویولن نواخته بودند و مهدیس مقیمی (نقاش) و آناهیتا درستکار (طراح کاور و تایپوگراف)، کاور «در این دنیا» را خلق کردند.
مهدی سلطانی سروستانی اخیراً با ایفای نقش در سریال پرمخاطب «شهرزاد» مورد توجه قرار گرفته بود. «کیمیا»، «در مسیر زاینده رود»، «مادرانه»، «اشباح»، «چ»، «دیوار» و... از جمله فیلم ها و سریال هایی هستند که این هنرمند در آن ها حضور داشته است.
مهدی سلطانی

تک اهنگ در این دنیا از مهدی سلطانی

مهدی سلطانی بازیگر هم خواننده شد

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
برگرفته از موسیقی ما -/ح
برچسب : مهدی سلطانی
وبگردی