سلام بمبئی 2

ساخت سلام بمبئی 2 با بازیگران متفاوت !

تاریخ انتشار : 5 دی 1395کد مطلب : 41558زمان مطالعه : 3 دقیقه
قربان محمدپور کارگردان فیلم سلام بمبئی از ساخت فیلم سلام بمبئی 2 با بازیگران و داستانی متفاوت خبر داد.

جزئیات ساخت فیلم سلام بمبئی 2

قربان محمدپور اعلام کرد سلام بمبئی ٢ را با حضور ستارگانی از سینمای ایران و بالیوود خواهد بود . به همین دلیل ساخت و رایزنی و ملاقات اولیه را با فوق ستاره سینمای هند در بمبئی انجام خواهد داد.

قربان محمد پور؛ کارگردان فیلم سلام بمبئی در گفت وگویی در ارتباط با ساخت سلام بمبئی 2 ، بیان کرد:فیلمنامه سلام بمبئی 2 را آماده دارم و و پس از اتمام اکران «سلام بمبئی» شروع به پیش تولید آن خواهم کرد. وی در مورد داستان این فیلم که در ادامه «سلام بمبئی» خواهد بود، گفت:داستان این فیلم اصلا ربطی به ادامه این فیلم ندارد و در فضای متفاوت تری نسبت به فیلم «سلام بمبئی» است.

قربان محمدپور

کارگردان و بازیگران سلام بمبئی


این کارگردان در مورد قصه « سلام بمبئی 2 » گفت:قصه در مورد یکی از بچه های ابلیس است به نام «مبینی»، درواقع دختر ابلیس است خداوند همه موجودات را از یک نر و ماده آفریده است. و این دختر ابلیس نمی خواهد راه پدرش را ادامه دهد و می خواهد توبه کند. خداوند شرط می گذارد. می گوید ابلیس به آدم سجده نکرد تو می روی روی زمین یک آدم بی گناه پیدا می کنی به وی سجده می کنی توبه تو پذیرفته می شود. دختر ابلیس وارد زمین می شود و دنبال یک آدم بی گناه می گردد و جست وجو می کند تا آن آدم را پیدا کند تا توبه اش مورد قبول خداوند قرار گیرد.

وی در مورد این که باز از این تیم بازیگری می خواهید در « سلام بمبئی 2 » استفاده کنید گفت:فعلا نمی توانم در مورد تیم بازیگری آن صحبتی بکنم ولی قطعا تغییراتی خواهم داشت. فقط می توانم بگویم قطعا بازیگر نقش اول فیلم، هندی است دو تا بازیگر اصلی مرد دارد که آن نقش ها را بازیگران ایرانی بازی خواهند کرد و کل قصه نیز در هند می گذرد.

قربان پور درمورد پیش تولید آن نیز گفت:تاکنون دو کمپانی بزرگ و معتبر هندی در بالیوود برای من قرارداد فرستاده است و من آن را امضا نکرده ام. منتظرم اکران فیلم تمام شود تا با فکر باز تر درخصوص « سلام بمبئی 2 » تصمیم بگیرم.

سلام بمبئی 2

قربان محمدپور سلام بمبئی 2 را میسازد


کارگردان «سلام بمبئی» در پاسخ به این سوال که چرا نام فیلم را « سلام بمبئی 2 » گذاشتید درصورتی که قصه فیلم هیچ ارتباطی با فیلم «سلام بمبی» ندارد، گفت:من هر فیلمی در کشور هند بسازم با هر موضوعی نام «سلام بمبئی» در آن خواهد بود و شاید این نام به «سلام بمبئی9» و «سلام بمبئی10» هم برسد.

وی در مورد این سوال که هم سینمای هنر اسکار را برده است و هم سینمای ایران، آیا به فکر ساخت فیلم مشترکی هستید که جایزه «اسکار» را ببرد گفت:خیر به هیچ وجه به فکر گرفتن «اسکار» نیستم و اصلا سینمای من سینمای «اسکار» و هنری نیست سینمای من مردمی و عامه پسند است.

این کارگردان در مورد این پرسش که آیا می خواهید یک فیلم در فضای بالیوود بسازید با عوامل و بازیگران هندی گفت:خیر من هر فیلمی بسازم می خواهم محصول مشترک دو کشور باشد و نمی خواهم سینمای ایران را از دست بدهم و برایم سینمای ایران خیلی خیلی مهم است به خصوص گرفتن پروانه و مجوز ساخت از طریق سازمان سینمایی ایران.

وی با اعلام این که از بازخوردهای «سلام بمبئی» راضی هستم، بیان کرد:نقش اول قسمت دوم «سلام بمبئی» را یک بازیگر زن از سینمای هندوستان برعهده خواهد داشت و به زودی خبرهای بیشتری را در این ارتباط در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهم داد.

ساخت سلام بمبئی 2 با بازیگران متفاوت !

4.254
این مطلب مفید بود ؟459
برگرفته از خبرگزاری صبا -/ح
وبگردی