وحید شیخ زاده

بازیگران آینه عبرت بعد از 29 سال در یک قاب + عکس

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396کد مطلب : 64766زمان مطالعه : 3 دقیقه
وحید شیخ زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان تصویری در کنار محمود دینی از بازیگران اصلی سریال آینه عبرت در گذر زمان را منتشر کرد.

بازیگران آینه عبرت در گذر زمان

وحید شیخ زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار تصویری از خودش در کنار محمود دینی بازیگر آینه عبرت خاطرات سریال نوستالژیک آینه عبرت را زنده کرد. آینه عبرت سریال پرمخاطبی بود که در دو فصل در سالهای 1367 تا 1370 از شبکه یک سیما پخش شد.

محمود دینی و جواد گلپایگانی دو بازیگر اصلی این سریال در نقش علی و آتقی بودند.

محمود دینی و وحید شیخ زاده بازیگران سریال آینه عبرت

وحید شیخ زاده بازیگر کشورمان با انتشار عکسی در کنار محمود دینی به خاطره بازی با سریال نوستالژیک آینه عبرت پرداخت. وحید شیخ زاده بعد از چیزی حدود 30 سال با محمود دینی دیدار کرد و عکسی از این دیدار را منتشر کرد.

 بازیگران سریال آینه عبرت

وحید شیخ زاده در کنار محمود دینی بازیگر سریال آینه عبرت

وحید شیخ زاده با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:گذر زمان. محمود دینی

سری اول سریال آینه عبرت (1368–1367) در 5 قسمت به کارگردانی علی نقی لو و سری دوم آن در (1370–1368) توسط محسن شاه محمدی کارگردانی شد.

بازیگران سریال آینه عبرت

محمود دینی و جواد گلپایگانی بازیگران سریال آینه عبرت

مضمون این سریال اجتماعی است و به مشکل مواد مخدر می پردازد. تولید و پخش این سریال طی چهار سال متوالی بین سال 1367 تا 1370 و در 50 قسمت انجام شد. یکی از مشهورترین عنوان های آن برگ ریزان بود که شخصیت های معروف آن علی و آتقی بودند که این نقش ها را به ترتیب محمود دینی و جواد گلپایگانی ایفا کردند.

بازیگران سریال آینه عبرت :جواد گلپایگانی در نقش «آتقی» ، محمود دینی در نقش «علی» ، گیتی معینی ، مهری ودادیان ، روح الله مفیدی ، ملیحه نصیری ، رضا بنفشه خواه ، بهزاد رحیم خانی ، روح انگیز مهتدی ، غلامرضا اصانلو

وحید شیخ زاده

وحید شیخ زاده و مرجانه گلچین در فیلم بیقرار

خلاصه داستان سریال تلویزیونی آینه عبرت :این سریال تحت 50 عنوان کلی به داستان های مختلف درباره ی موضوع اعتیاد و مواد مخدر می پردازد. یکی از مشهورترین عنوان های آن «برگ ریزان» است که خود در 20 قسمت تهیه شده. داستان آن درباره ی علی است که مدت هاست به دختر یکی از همکارانش علاقه مند گشته و به دنبال فرصتی می گردد تا احساس درونی اش را بیان کند. تا آنکه دل را به دریا زده و با همکارش که مدتی به خاطر اعتیاد خانه نشین شده و خانواده اش را به تباهی کشانده است، در این رابطه صحبت می کند.

وحید شیخ زاده

وحید شیخ زاده و برادرش سعید بازیگر و مجری تلویزیون

وحید شیخ زاده برادر سعید شیخ زاده بازیگر و مجری کشورمان است. وحید سه برادر بنام سعید و شایان و فرید و یک خواهر دارد و سومین پسر خانواده است، بازیگری را همراه برادر خود از سن 10 سالگی در سال 1371 با سریال آبادانی هابه کارگردانی کیانوش عیاری شروع کرد.

وحید شیخ زاده

وحید شیخ زاده و برادرش سعید بازیگر و مجری تلویزیون

شیخ مفید، بازی پنهان و آبادانی ها از جمله کارهای مشترک وحید و سعید شیخ زاده بود.

وحید شیخ زاده

وحید شیخ زاده و برادرش سعید بازیگر سینما و تلویزیون

شاخ گاو ، آرایش مرگ ، بیقرار ، حامی ، مرد کوچک ، پادزهر ، آبادانی ها ، مثل شیشه ، پنج شنبه شب ، ابابیل و آخرین اخطار از جمله فیلم های وحید شیخ زاده هستند.

بازیگران آینه عبرت بعد از 29 سال در یک قاب + عکس

3.694
این مطلب مفید بود ؟6727
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی