مودم وای فای
مودم Netgear Nighthawk X10 AD7200 با کد اختصاصی R9000 سریع ترین مودم وای فای جهان است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با این مودم آشنا خواهیم کرد.

با سریع ترین مودم وای فای جهان آشنا شوید

مودم Netgear Nighthawk X10 AD7200 که مودم هوشمند و قدرتمند می باشد با کد اختصاصی R9000 شناخته شده است که این مودم برای خانه و شرکت های بزرگ طراحی و ساخته شده است. این مودم دارای ویژگی های مثبت و چشمگیر بسیار زیادی می باشد که از مهم ترین آنها می توان به چند کاربره بودن و خروجی MU-MIMO آن اشاره کرد.

مودم R9000

سریعترین مودم وایرلس

با این وجود گفته می شود عملکرد MU-MIMO در این مودم کمی متوسط است و اما در حقیقت با استفاده از این خروجی، مودم به میزان 5 گیگاهرتز سریعتر می شود که با این وجود می توانید به یک گیگابایت در هر ثانیه دست یابید! همچنین پورت های LAN و USB زیادی در پشت این مودم وای فای جای داده شده است که برای خرید آن باید 499.99 دلار که حدودا 6 میلیون تومان می شود را بپردازید!

طراحی و ویژگی مودم R9000

این مودم منحصر بفرد دارای 4 آنتن قابل تنظیم با چراغ LED آبی در بالای آنها می باشد که با روشن کردن مودم، همزمان روشن می شوند. همچنین این مودم دارای دکمه WPS نیز می باشد که شما می توانید با فشردن این دکمه، بدون وارد کردن پسورد به آن متصل شوید. در پشت این مودم دو پورت USB 3.0، شش پورت Gigabit LAN، پورت SPF+ LAN، پاور، ریست و دکمه خاموش/روشن کردن LED می باشد.

مودم وای فای

همچنین مودم R9000 از Ethernet Port Aggregation پشتیبانی می کند که با استفاده از قابلیت شما می توانید دو پورت را با یکدیگر ترکیب کنید تا سرعت دانلود شما بیشتر و بیشتر شود! لازم است بدانید که شما می توانید این مودم را با استفاده از برنامه موبایلی Genie mobile app مدیریت کنید.

مشخصات کلی مودم وای فای R9000

4600 Mbps on 60 GHzبالاترین سرعت
7تعداد پورت های LAN

802.11ac / 802.11ad

پروتکل های وایرلس
WEP / WPA / WPS / WPA2-EntEncryption
4تعداد آنتن
بلهMU-MIMO
بلهQOS

 

سریعترین مودم وای فای جهان + تصاویر

4.3190
این مطلب مفید بود ؟16327
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : مودم وای فای
وبگردی