رفتارهای غلط زن و مرد
رفتارهای غلط زن و مرد در روابط زناشویی در این بخش به حرف هایی که مردان دوست ندارند بشنوند می پردازد که شامل یک سری صحبت هایی است که شاید ناآگاهانه هر روز خانم ها به همسرانشان می گویند و عشق و علاقه مردان را نسبت به خود کم می کنند.

روابط زناشویی و رفتارهای غلط

رفتارهای غلط زن و مرد در روابط زناشویی گاهی بستگی به نداشت شناخت کافی از شخصیت زن و مرد رخ می دهد . حرف هایی که مردان دوست ندارند بشنوند را باتوجه به دلایل خاص بشناسید و تا حد ممکن از گفتن آنها خودداری کنید چرا که مردان موجوداتی پیچیده هستند و به همین دلیل روانشناسان آنها را همانند پیاز که لایه لایه است تشبیه می کنند. در واقع مردان مانند پیاز قابل شناخت کامل نیستند اما برخلاف مردان زنان موجوداتی هستند که به سیب تشبیه می شوند و با یک حرکت ساده می توان از درون انها باخبر شد.

با توجه به خصلت پیچیدگی مردان باید دانست که چطور با آنها رفتار کرد. در این بخش شما را با حرفهایی که مردان دوست ندارند آنها را بشنوند آشنا می کنیم.
 
قبل از من به چه کسی علاقه داشتی؟
مردان هیچ گاه دوست ندارند همسر و زن زندگی شان در مورد عشق گذشته اش کنجکاوی کنند و حتی در مورد روابط دوستی قبل از ازدواجشان صحبت کند.
 
از خانواده ات بدم میاد!!
بدون شک تمام زن ها با خانواده همسرشان به مشکل برمی خورند که این نباید به خراب شدن جایگاه زن در نگاه شوهر منجر شود چرا که این اختلافات پایان می پذیرد اما قرار نیست عقیده مرد نسبت به همسرش پایان یابد. یک زن با گفتن این حرف خود را در ذهن همسرش به نقطه ی مخالف خانواده ای که او یکی از اعضای آن است تبدیل می کند.
 
رفتارهای غلط
 

جملات اشتباه در زندگی 

 
تو از پس انجام هیچ کاری بر نمیای!
مردان به دلیل داشتن خصلت مردانه و علاقه به قدرت هیچ گاه دوست ندارند فردی ضعیف و بی عرضه خوانده شوند.
 
اصلا تو نمی دونی محبت یعنی چی!
مردان اصولا نمی توانند به اندازه زنان ابراز محبت کنند چرا که برخی از آنها محبت را با به زبان آوردن بیان نمی کنند و بیشتر با رفتار های خود این مسئله را نشان می دهند پس نباید همیشه به حرفهای مردان اتکا کرد و از گفته هایشان علاقه و محبت آنها را دریافت.
 
چرا اینقدر ساکتی؟ چی شده؟
بزرگترین اختلاف زن و مرد در صحبت کردن در زمان ناراحتی و مشکلات است. زن دوست دارد با کسی صحبت کند و مرد دوست دارد در سکوت به مشکلش فکر کند و کمتر در این رابطه با دیگران صحبت کند و همین تفاوت گاهی سبب مشکل میشود.
 
تو فقط منو به خاطر خودت می خوای!
زمانی که یک زن این جمله را به همسرش می گوید یعنی خودش احترام و جایگاهش را در ذهن همسرش خراب می کند.

رفتارهای غلط زن و مرد در روابط زناشویی - 2

4.6265
این مطلب مفید بود ؟24322
منبع : نمناک /ن
وبگردی