بلندترین ریش در جهان

ریش 6.7 متری مرد هندی!! + عکس

کد مطلب : 71958زمان مطالعه : 2 دقیقه
در هندوستان مرد 58 ساله ای که به مدت 33 سال ریش هایش را نتراشیده است به عنوان رکورد دار بلندترین ریش در جهان با 6.7 متر شناخته شد.

ریش عجیب و غریب 6.7 متری مرد هندی

مرد هندی اخیرا ادعا کرد که بلندترین ریش در جهان با اندازه 6.7 متری متعلق به او می باشد و هیچ شخص دیگری جز خودش دارای ریش بلندی نمی باشد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

بلندترین ریش

رکورد دار بلندترین ریش در جهان

آقای " گیردها ویاس " 58 ساله از منطقه بیکانر واقع در هندوستان، اخیرا تبدیل به یکی از سلبریتی های این کشور شده است و طرفداران زیادی از سرتاسر جهان برای خود پیدا کرده است.

آقای ویاس ادعا می کند که از سال 1985 میلادی ریش هایش را کوتاه نکرده است و به همین دلیل جز انسان هایی با اعتماد به نفس بسیار بالایی در جهان شناخته شده است.

بلندترین ریش در دنیا

مرد هندی دارای بلندترین ریش در نیا

رکورد قبلی برای ریش بلند، متعلق به یک مرد هندی به نام رام سینگ با اندازه 5.6 متر بود که اخیرا آقای ویاس توانست رکورددار در این زمینه شود.

رکورد بلندترین ریش

بلندترین ریش و سبیل دنیا متعلق به مرد هندی

آقای ویاس در نشست با تلویزیون BTV این گونه گفت:" داشتن ریش هایی به این اندازه آسان نیست و روزانه 2 الی 3 ساعت مرتب کردن طول می کشد. روزانه به محض اینکه بیدارم می شوم اولین کاری که انجام می دهم آن است که ریش هایم را از روی تخت جمع می کنیم و با استفاده از یک لیوان روغن شروع به ماساژ دادن و مرتب کرد آن می کنم که حدودا این فرآیند دو ساعت طول می کشد. سپس هر روز غروب از لیمو و پودر فلفل سیاه برای نرم شدن ریش هایم استفاده می کنم".

مراقبت از بلند ترین ریش

مردی که 33 سال ریش هایش را نتراشیده

این بسیار عجیب و باور نکردنی است که یک شخص توانسته است به مدت 33 سال ریش هایش را نتراشیده باشد و قطعا جز سخت ترین کارها می باشد و برای رسیدن به چنین چیزی باید مدت زمان زیادی صرف کنیم.

همچنین آقای ویاس سالانه تنها یکبار ریش های را شتسشو می دهد و در این فرآیند از هیچ شامپویی استفاده نمی کند و به گفته خودش به مواد شیمیایی اعتقادی ندارد!!

رکورد بلندترین ریش جهان

بلندترین ریش در جهان به اندازه 6.7 متر

با این وجود آقای ویاس گفت که بیشتر مردم به او احترام می گذارند و برخی نیز او را مورد تمسخر خود قرار می دهند و با این حال برخی هستند که برای دیدن وی هر روز به خانه اش می روند. لازم به ذکر است که بگوییم وی تنها یک آرایشگر دارد و تنها به اوئ اجازه می دهد تا از ریش های مراقبت به عمل آورد و برای این فرآیند نیز هر هفته به او مراجعه می نماید.

بلندترین و عجیب ترین ریش در جهان با 6.7 متر

2.313
این مطلب مفید بود ؟67
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی