بازیگران زن ایرانی
در این مطلب شما را با بازیگران زن ایرانی که در نقش مرد در سینمای ایران درخشیدند از آزاده زارعی تا نسیم ادبی آشنا میکنیم.

بازیگران زن ایرانی که در نقش مرد درخشیدند

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کدام یک از بازیگران زن ایرانی در نقش مرد جلوی دوربین رفتند و توانستند به خوبی از عهده این نقش برآیند. بسیاری از بازیگران زن کشورمان در نقش مرد توانستند قابلیت های خود را در بازیگری در معرض دید همه قرار دهند.

در این مطلب به معرفی بازیگران زن ایرانی که در نقش مرد بازی کردند اشاره میکنیم.

این بازیگران زن ایرانی در نقش مرد بازی کردند

نسیم ادبی در نقش یک ترنس

نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد در نمایش آبی مایل به صورتی در نقش یک مرد روی صحنه رفت.

نسیم ادبی

نسیم ادبی در نقش مرد در یک نمایش

آبی مایل به صورتی تازه ترین اثر ساناز بیان است که بازی متفاوت نسیم ادبی در نقش یک مرد روی صحنه رفت. این نمایش درامی اجتماعی درباره تغییر جنسیت است.


آزیتا حاجیان در سریال ساعت شنی

آزیتا حاجیان در فیلم ساعت شنی در نقش مش دریا جلوی دوربین رفت. مش دریا در این سریال تظاهر به مردانگی میکند و دوست دارد که با نقش مرد در جامعه ظاهر شود.

آزیتا حاجیان

آزیتا حاجیان در نقش مرد در ساعت شنی

مش دریا سعی می کند که با جنسیت مردانه در جامعه حضور پیدا کند، چون از نگاه او مرد در جامعه شرایط امن تری دارد، به خصوص این که مش دریا یک فالوده فروش و یک زن دوره گرد است و قطعا با مردهایی سر و کار دارد و همکار است که اگر بفهمند او زن است، به هر حال دردسرهایی برایش ایجاد می کنند.


آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت

آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت به کارگردانی سامان سالور در نقش یک پسر ظاهر شد.

آزاده زارعی

آزاده زارعی در نقش مرد در آمین خواهیم گفت

این هنرمند جوان که در اولین تجربه بازیگری اش در نقش اصغر فرشته جلوی دوربین سامان سالور رفت خودش هم باورش نمیشد که بتواند از پس این نقش برآید و به گفته خودش تلاش زیادی برای این نقش کرده است.


رویا تیموریان در فیلم شیفتگی

رویا تیموریان در فیلم شیفتگی در نقش یک مرد جلوی دوربین رفت .

رویا تیموریان

رویا تیموریان در نقش مرد در فیلم شیفتگی

داستان این فیلم درباره شایسته زنی است که بیش از سی سال است وجه زنانه خود را فراموش کرده است. او پس از آشنایی با یک موزیسین جوان به نام غوغا و کمک به او برای رفع گرفتاریش خود نیز دچار دگردیسی می شود.


شایسته ایرانی در فیلم آینه های روبرو

شایسته ایرانی بازیگر نقش آدینه درآینه های روبرو بود که به خوبی توانست یک فرد ترنس (دوجنسه) را به نمایش بگذارد و با نقشی متفاوت و جذاب جلوی دوربین برود.

شایسته ایرانی

شایسته ایرانی در نقش مرد در آینه های روبرو

در خلاصه داستان این فیلم آمده است :رعنا و آدینه دو زن جوان از دو موقعیت کاملاً متفاوت خانوادگی و اجتماعی، بر اثر حادثه ای با هم مواجه و همسفر می شوند. رعنا زنی کم تجربه و مذهبی است که بخاطر نیاز مالی، پنهانی مسافرکشی می کند و آدینه دختری سرکش و مرفه است که از خانه خود فرار کرده است. در میانه راه رعنا متوجه می شود که همسفرش دارای جنسیتی دوگانه است و قصد تغییر جنسیت دارد… واقعیتی که درک و پذیرش آن برای رعنا، غیرممکن و به منزله عبور از همه مرزهای اعتقادی و سنتی است.


لیلا حاتمی در فیلم کمال الملک

لیلا حاتمی بازیگر سرشناس سینمای کشورمان در دوران کودکی در نقش یک پسربچه در کمال الملک ظاهر شد . این نقش را شاید بتوان متفاوت ترین نقش لیلا حاتمی در طول دوران حرفه ای اش نامید.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در نقش مرد در کمال الملک

اولین حضورش در سینما در نقش کودکی کمال الملک (در فیلم «کمال الملک» به کارگردانی پدرش علی حاتمی) بود.

بازیگران زن ایرانی که نقش مرد بازی کردند + تصاویر

4162
این مطلب مفید بود ؟12933
وبگردی