خنداننده شو 2

رقابت جذاب گروه دوم خنداننده شو 2 در خندوانه

تاریخ انتشار : 16 تیر 1397کد مطلب : 69674زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه خندوانه شب گذشته 15 تیر 1397 با اجرای گروه دوم خنداننده شو 2 و حضور چهار داور این مسابقه روی آنتن رفت.

اجرای طنازهای خنداننده شو 2 در شب گذشته خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته 15 تیر 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. گروه دوم مسابقه خنداننده شو 2 با حضور چهار طناز تازه کار کشورمان و چهار داور خنداننده شو روی آنتن رفت.

احسان کرمی که اجرای مسابقه خنداننده شو را به جای رامبد جوان برعهده دارد در ابتدا با انجام قرعه کشی ترتیب اجرای کمدین های خنداننده شو 2 را اعلام کرد.

رقابت جذاب گروه دوم خنداننده شو 2

در شب اول آغاز مسابقه خنداننده شو 2 ، پنجشنبه 14 تیرماه 1397 چهار طناز کشورمان اجراهای فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشتند.

خنداننده شو 2

گروه اول مسابقه خنداننده شو 2

ابوطالب حسینی از گروه پانته آ بهرام، ساره رشیدی از گروه رامبد جوان، رضا نظری از گروه اشکان خطیبی و مهسا آقا دادی از گروه فرهاد آئیش استندآپ کمدی های خود را در شب اول آغاز مسابقه خنداننده شو روی صحنه اجرا کردند.

خنداننده شو 2

اجرای بیتا پورحسینی در خنداننده شو 2

گروه دوم مسابقه خنداننده شو با قرعه کشی احسان کرمی به ترتیب روی صحنه آمدند.در اولین اجرا بیتا پورحسینی از گروه پانته آ بهرام روی صحنه آمد و با استقبال از سوی داوران روبرو شد.

 خنداننده شو 2

استندآپ کمدی محمد جواد رضایی در خنداننده شو 2

در دومین اجرا محمد جواد رضایی از گروه رامبد جوان روی صحنه آمد و اجرای فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت و با تحسین همه داوران مواجه شد و توانست اشک رامبد جوان را دربیاورد.

در سومین اجرا سهیل غلامپور از گروه اشکان خطیبی روی صحنه آمد و او هم اجرای قابل قبولی را به نمایش گذاشت و جذابیت های اجرای او برای داوران هم قابل توجه بود.

 خنداننده شو 2

اجرای سهیل غلامپور در خنداننده شو 2

در چهارمین اجرا امیرحسین یوسفی از گروه فرهاد آئیش روی صحنه آمد اما نتوانست نظر مثبت داوران را به خود جلب کند و انتقادهایی به این اجرا و نبود شوخی های جذاب در این اجرا مورد انتقاد قرار گرفت.

برنامه خندوانه چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود و تکرار آن ساعت 7 و 11 صبح، 5 عصر روز بعد از شبکه نسیم پخش میشود.

اجرای طنازانه گروه دوم خنداننده شو 2 در خندوانه

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی