بازی پرسپولیس و تراکتورسازی

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 11 اردیبهشت + فیلم

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74347زمان مطالعه : 1 دقیقه
نتیجه بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور را در سایت نمناک مشاهده می نمایید.

نتیجه بازی تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی در لیگ برتر

تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس امروز ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام تبریز در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.

ترکیب تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی 

تراکتورسازی : محمدرضا اخباری، محمد طیبی، ایمان سلیمی، دانیال اسماعیلی فر، احسان حاج صفی، اکبر ایمانی، مهدی مهدی پور، اشکان دژاگه، سید احمد موسوی، یوکیا سوگیتا و ساسان انصاری

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، امید عالیشاه، مهدی ترابی و علی علیپور

فیلم بازی پرسپولیس و تراکتورسازی  

نتیجه نهایی بازی

تراکتورسازی   1 -   1    پرسپولیس

شرح گل های بازی پرسپولیس و تراکتورسازی

گل پرسپولیس:کمال کامیابی نیای ؛ دقیقه 11:امید عالیشاه کرنر را کوتاه کار کرد و به مهدی ترابی پاس داد که سانتر دقیق او از جناح راست زمین با تاثیرگذاری علی علیپور توسط اخباری به شکل ناقص دفع شد و در مقابل دروازه خالی تراکتور به کمال کامیابی نیا رسید که او نیز به راحتی گل اول پرسپولیس را زد.

گل تراکتورسازی:دانیالی اسماعیلی فر ؛ دقیقه 79 :پرتاب اوت بلند احسان حاج صفی از سمت چپ زمین را خلیل زاده به شکل ناقص با ضربه سر دفع کرد تا توپ به اسماعیلی فر برسد و این بازیکن با شوت محکم دروازه پرسپولیس را باز کند.

فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی

فیلم و نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 11 اردیبهشت

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب
وبگردی