پرسپولیس و استقلال خوزستان

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 25 بهمن 97 + فیلم

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1397کد مطلب : 38363زمان مطالعه : 1 دقیقه
نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان امروز 25 بهمن1397 از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس را در سایت نمناک مشاهده می کنید.

بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان امروز 25 بهمن 1397

از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان تیم پرسپولیس تهران با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید.

ترکیب تیم پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان 

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، بشار رسن، امید عالیشاه، علی علیپور و ماریو بودیمیر

ترکیب تیم استقلال خوزستان 

فرزین گروسیان، سید ساسان شیرمرد، محمد شریفی، ایوب کلانتری، وحید نامداری، وحید حمدی نژاد، میثم کریمی، وحید خشتان، امیرحسین باقرپور، مصطفی کیانی و میثم شاه مکوندزاده

بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

 نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 

پرسپولیس   2  -  0   استقلال خوزستان 

شرح گل های پرسپولیس به استقلال خوزستان 

سید جلال حسینی ، دقیقه 62:پرسپولیسی ها از سمت راست زمین صاحب یک ضربه کرنر شدند و کاپیتان پرسپولیس از سانتر خوب بشار رسن نهایت استفاده را برد و با ضربه سر گل اول را وارد دروازه گروسیان کرد.

علی علیپور ، دقیقه 88:تیم میزبان از یک ضد حمله استفاده کرد و سیامک نعمتی با حمل خوب توپ آن را در اختیار علیپور قرار داد. این مهاجم در ادامه باز هم نعمتی را در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ کرد تا هافبک پرسپولیسی ها پاس در عمقی را ارسال کند و علیپور با یک بغل پا گل دوم را وارد دروازه گروسیان کرد تا یک گل تیمی خوب شکل بگیرد.

فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

فیلم و نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان لیگ برتر

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش خبری نمناک/م
وبگردی