پرسپولیس و سایپا

نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز 24 فروردین 98 + فیلم

تاریخ انتشار : 24 فروردین 1398کد مطلب : 42597زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز شنبه 24 فروردین 98 از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس به همراه فیلم خلاصه بازی و ترکیب دو تیم را در سایت نمناک مشاهده می کنید.

 بازی پرسپولیس و سایپا هفته بیست و پنجم

تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و سایپای البرز از هفته بیست و پنجم لیگ برتر امروز شنبه 24 فروردین ماه 1398 ساعت 19 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پرسپولیس با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید و فاصله خود را با سایر تیم ها در صدر جدول بیشتر کرد.

ترکیب پرسپولیس و سایپا

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، سیامک نعمتی، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، بشار رسن، سروش رفیعی، مهدی شریفی، علی علیپور و ماریو بودیمیر

ترکیب سایپا: علی دایی سرمربی سایپا، تیمش را با ترکیب حامد فلاح زاده، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، معین عباسیان، ابوالفضل جلالی، آرمان رمضانی و محمد صادق بارانی

پرسپولیس و سایپا

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و سایپا

پرسپولیس 3 - 2 سایپا

شرح گل های بازی پرسپولیس و سایپا

گل های پرسپولیس:

بشار رسن ، دقیقه 32 :سانتر از روی نقطه کرنر با تلاش بازیکنان پرسپولیس برای ضربه آکروباتیک همراه شد اما راهی به دروازه نداشت. سپس کامیابی نیا توپ را برای بشار مهیا کرد و ستاره عراقی موفق به گلزنی شد.

علی علیپور ، دقیقه 49 :پاس ماریو بودیمیر به مهدی ترابی رسید و او توپ را به علیپور رساند. علیپور پس از یک سر توپ، توپ را به آرامی به قعر دروازه سایپا فرستاد. 

مهدی ترابی ، دقیقه 62 :علیپور در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت اما به جای گلزنی با یک چرخش توپ را به ترابی سپرد تا او پس از دریبل مدافعان سایپا گل سوم را بزند.

گل های سایپا: 

معین عباسیان ، دقیقه 4 :سانتر معین عباسیان به تیر یک به صورت مستقیم وارد دروازه پرسپولیس شد. 

رضا اسدی ، دقیقه 68 :حرکت بازیکنان سایپا در محوطه جریمه پرسپولیس با پاس به رضا اسدی همراه شد. اسدی با ضربه ای دیدنی دروازه پرسپولیس را باز کرد.

فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا

نتیجه بازی پرسپولیس و سایپا امروز 24 فروردین 98+ فیلم

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش خبری نمناک/م
وبگردی