پرسپولیس و پارس جنوبی

نتیجه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم 23 آذر + فیلم

تاریخ انتشار : 23 آذر 1397کد مطلب : 60315زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم امروز 23 آذر 97 از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران را در سایت نمناک مشاهده می فرمائید.

بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران

بازی تیم های پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم امروز جمعه 23 آذر ماه از ساعت 16:15 و از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور برگزار شد.

ترکیب پرسپولیس و پارس جنوبی جم

ترکیب پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، شجاع خلیل زاده، سید جلال حسینی، احمد نوراللهی، آدام همتی، سعید حسین پور، شایان مصلح، علی علیپور، سیامک نعمتی و گادوین منشا 

ترکیب پارس جنوبی جم: رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، محسن بنگر، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، محمد نوری، مجید علیاری، نیما انتظاری، سید محمد ستاری، شهرام گودرزی و سعید محمدفرد 11 بازیکن اصلی شاگردان مهدی تارتار 

فرشاد احمدزاده

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم

پرسپولیس    3   -    1    پارس جنوبی

شرح گل های بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم

گل های پرسپولیس:

علی علیپور دقیقه 31: فرار امید عالیشاه و گذر از محسن بنگر او را در فرصت سانتر قرار داد و بازیکن شماره 2 پرسپولیس با سانتر دیدنی علیپور را صاحب توپ کرد و این مهاجم پس از کنترل، توپ را به طاق دروازه رحمان احمدی چسباند.

علی علیپور دقیقه 50 : ضربه سر بازیکنان تیم پارس به منشا رسید اما گادوین منشا نتوانست توپ را به سمت دروازه بزند و ضربه اش پس از برخورد به پارسی ها به علیپور رسید و او توانست دروازه پارس جنوبی را باز کند.

امید عالیشاه دقیقه 56 : بازهم امید عالیشاه در متن حرکت سرخ ها بود. او ابتدا با احمد نوراللهی همکاری کرد، سپس از حرکت بدون توپ مصلح بهره گرفت و با ایجاد فضای خوب و پس از یک دو با گادوین منشا، وارد محوطه جریمه شد و با ضربه نوک پا دروازه احمدی را برای سومین بار باز کرد.

گل پارس جنوبی جم:

سیف الهی دقیقه 95: سیف الهی ستاره تیم پارس جنوبی در اثر برخورد با نعمتی پنالتی گرفت و خودش برخلاف جهت بیرانوند توپ را تبدیل به گل کرد.

فیلم خلاصه بازی و گل های بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم

نتیجه و فیلم بازی پرسپولیس و پارس جنوبی لیگ برتر

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش ورزشی نمناک - /م
وبگردی
    not found