بارسلونا

انتقام از بیلبائو با کاشته 555 میلیون یورویی

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1399کد مطلب : 60592زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم بارسلونا در چارچوب مسابقات لالیگا تیم بیلبائو را شکست داد و به رتبه دوم جدول رسید.

همشهری آنلاین: بارسلونا در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 بیلبائو را شکست بدهد. شاگردان رونالد کومان که دو هفته قبل در فینال سوپرکاپ اسپانیا مغلوب بیلبائو شده بودند، در دیدار دیشب با گلزنی لیونل مسی و آنتوان گریزمان به پیروزی دست پیدا کردند و به لطف تفاضل گل بهتر، بالاتر از رئال در رتبه دوم جدول جای گرفتند.

در دقیقه 20، خطای وِنسِدور روی مسی پشت محوطه جریمه بیلبائو باعث شد تا داور یک ضربه آزاد برای بارسا اعلام کند. خود مسی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه بیلبائو فرستاد. البته این گل ستاره آرژانتینی پیام خاصی داشت و آن جواب اعداد و ارقامی بود که روز قبل منتشر شد، اخباری که به این موضوع دامن می زد که بارسا با دستمزد 555 میلیون یورویی نابغه آرژانتینی، می توانست تعداد بیشتری بازیکن باکیفیت با این قیمت در اختیار می گرفت.

نیمه دوم را بیلبائو بهتر آغاز کرد و تنها 4 دقیقه از این نیمه سپری شده بود که این تیم به گل تساوی رسید. روی یک حرکت از سمت چپ و ارسال رائول گارسیا به دهانه دروازه، یوردی آلبا که توسط بازیکن حریف تحت فشار قرار داشت، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. در ادامه این بازیکنان بارسلونا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ هرچند حملات این تیم به موقعیت ویژه ای منجر نمی شد. تا اینکه در دقیقه 74، سرانجام این گریزمان بود که توانست بارسا را پیش بیندازد.

در دقایق باقی مانده بازیکنان بیلبائو تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری 2-1 بارسا به پایان رسید.

انتهای پیامم

 

انتقام از بیلبائو با کاشته 555 میلیون یورویی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : بارسلونا
وبگردی