پرسپولیس

پرسپولیس هنوز کامل نیست

تاریخ انتشار : 10 آذر 1399کد مطلب : 61155زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم هنوز برای پیروزی در فینال لیگ قهرمانان آسیا کامل نشده است.

مهر:حمید درخشان در خصوص عملکرد پرسپولیس در هفته های ابتدایی لیگ برتر فوتبال گفت:بازی های نخست در لیگ برتر همیشه جزو مهم ترین و سخت ترین بازی ها است. تیم ها شناخت کافی از یکدیگر ندارند و با درصد خطای فردی زیادی بازی می کنند. این موضوع شامل حال پرسپولیس نیز شده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی این تیم با شهرخودرو تاکید کرد:یکی از سخت ترین بازی های پرسپولیس از راه رسید. شهرخودرو توان فنی بالایی دارد. فکر می کنم اگر پرسپولیس بتواند خیلی زود به گل برسد شهرخودرو را شکست خواهد داد در غیر اینصورت استرس مانع از موفقیت این تیم خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد:مشکل اصلی پرسپولیس گلزنی است. مهدی عبدی فرصت چندانی برای اثبات خود ندارد. باید قدر فرصتی که پیدا کرده است را بداند. بازی در تیم های بزرگ همیشه سخت است و اگر نتواند خیلی زود گل بزند باید به نیمکت نشینی عادت کند.

درخشان درباره اینکه آیا پرسپولیس باید مهاجم دیگری را برای آمادگی در دیدار فینال آزمایش کند یادآور شد:مهره ای وجود ندارد که پرسپولیس بخواهد آن را آزمایش کند. این تیم باید به گلزنی عادت کند. سه بازی فرصت دارد تا با روحیه کامل به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. عبدی باید تلاش بیشتری کند تا موفق شود.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد:پرسپولیس توان قهرمانی در آسیا را دارد اما هنوز به دلیل مشکل گلزنی کامل نشده است. بازیکنان این تیم باید اشتباهات خود را به حداقل برسانند و برای گلزنی تلاش تیم داشته باشند.

انتهای پیام/م

پرسپولیس هنوز کامل نیست

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی