صحبت های رادوشویچ

علی دایی درست گفته؛ من بزن بهادر هستم

تاریخ انتشار : 9 آبان 1397کد مطلب : 72637زمان مطالعه : 3 دقیقه
بوژیدار رادوشوویچ گفت: من برای تیم پرسپولیس یک مبارز، بزن بهادر، فایتر، دروازه بان، مهاجم، هوادار و هر چیزی که نیاز باشد خواهم بود.

دایی درست می گوید؛ بزن بهادر هستم!

مشرق: بوژیدار رادوشوویچ در بازی مقابل سایپا برای پرسپولیس به میدان نرفت، اما یکی از تاثیرگذارترین چهره های بعد از پایان مسابقه بود.

در تونل منتهی به رختکن برخی از بازیکنان سایپا و همچنین علی دایی به سمت این بازیکن حمله کردند تا با او درگیر شوند و علت این امر را هم توهین رادو می دانستند.

این دروازه بان کروات که محبوبیت خاصی هم بین هواداران پرسپولیس دارد درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

از بازی با سایپا شروع کنیم. پرسپولیس در حالی که بازی را جلو بود در نهایت به تساوی رضایت داد.

مهمترین مسئله در بازی با سایپا این بود که مسابقه را نبازیم و اتمسفر مثبت را در تیم نگه داریم تا قبل از مسابقه بزرگ با کاشیما روحیه بالایی داشته باشیم. در ضمن خیلی مهم بود که در این بازی هیچکس آسیب ندید چرا که زمین بسیار نامناسب و بد بود. حالا هم با قوی ترین تیم به ژاپن بازی داریم.

صحبت های دروازه بان پرسپولیس

صحبت های رادوشویچ درباره جنجال بازی پرسپولیس و سایپا

از کاشیما صحبت کردیم، حریف را چطور تیمی می بینی؟

بازی با کاشیما فینال است و هر دوی ما مستحق رسیدن به این مرحله بودیم. فکر می کنم که شانس ما و کاشیما 50 - 50 است. فکر می کنم که بتوانیم در آنجا نتیجه خوبی بگیریم و سپس با حمایت همیشگی هواداران پرشورمان در مسابقه برگشت به قهرمانی برسیم و جام را مال خودمان کنیم.

بعضی ها این اعتقاد را دارند که کاشیما قدرت السد را ندارد و شما قوی ترین رقیب خود را شکست دادید. نظر تو در این باره چیست؟

نظر من این است که السد تیم خوب با بازیکنان خوب است. بازیکنانی مثل ژاوی، بونجاح، گابی، عفیف و ... که فوق العاده هستند. ما افتخار می کنیم که بهتر بودیم و بازی نیمه نهایی را بردیم و به فینال رسیدیم. فکر نمی کنم که کاشیما قدرت نداشته باشد. آنها بازیکنان ملی پوشی در تیم ملی ژاپن دارند و همچنین نفرات خارجی شان هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند. بازی مشکلی خواهد بود و امیدوارم بتوانیم جام را به دست بیاوریم.

از اتفاقات بعد از بازی با سایپا بگو. چه اتفاقی رخ داد و چرا بازیکنان و سرمربی سایپا به سمت تو حمله کردند. مگر کاری کردی؟

بعد از بازی چند بازیکن سایپا به من و هم تیمی هایم توهین کردند و من فقط گفتم که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است. الان فقط می خواهم آن بازی را فراموش کنم و به فینال فکر کنم و تمرکز داشته باشم. من به زمین رفتم تا دست بدهم، اما آنها چنین ایده ای نداشتند. وقتی کسی به شما فحش می دهد اصلا کار زیبایی نیست.

علی دایی هم در نشست خبری بعد از بازی گفت که پرسپولیس به جای یک دروازه بان یک بزن بهادر را آورده است. نظرت در این باره چیست؟

احترام بسیار زیادی برای علی دایی قائل هستم. من از او جوان تر هستم و نمی خواهم حرفی بزنم. او یکی از بزرگترین بازیکنان ایرانی بوده است و نیاز دارد که اسطوره باقی بماند چرا که خیلی از بچه ها او را دوست دارند راهش را ادامه دهند و با رفتار های او تربیت می شوند و پرورش پیدا می کنند. با این حال برای او در ادامه مسابقات و همچنین در زندگی اش آرزوی موفقیت می کنم. اما درباره اینکه به من گفته بزن بهادر یا یک فایتر هستم باید بگویم او درست گفته است.

علی دایی با کروات های زیادی کار کرده به خصوص مربی من میاچ و دوست من ایگور پراهیچ و متاسفانه آنها دیگر در ایران نیستند، ولی او می داند که ما کروات ها چگونه رفتار می کنیم و چقدر با مردم و باشگاه صادق هستیم. حالا من می خواهم بگویم که برای پرسپولیس یک مبارز، بزن بهادر، فایتر، دروازه بان، مهاجم، هوادار و هر چیزی که نیاز باشد خواهم بود، به خاطر اینکه این خصوصیات از فرهنگ ما می آید و حالا هم خوشحال هستم که او به فداکاری من برای باشگاه پرسپولیس اشاره کرده است.

انتهای پیام/ح.ب

علی دایی درست گفته؛ من بزن بهادر هستم

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
وبگردی