شناخت خواستگار
خطوط چروک پیشانی هر کدام نشان دهنده خصوصیات روحی و جسمی هر فردی است که دانستن معانی آن ها می تواند به شناخت شخصیت خواستگارتان کمک کند.

شناخت خواستگار با نگاه به خطوط صورتش!!

در اکثر افراد خطوط چروک پیشانی وجود دارد که این خطوط نشانگر ویژگی های روحی و جسمی است . جالب است بدانید هر یک از خطوط روی پیشانی معانی مختلفی دارند و با آن می توانیم خواستگار خود را شناسایی کنیم. در این بخش از نمناک به شما آموزش می دهیم که چگونه با نگاه به خطوط صورت خواستگارتان ، به ویژگی های او پی ببرید؟

شناخت خواستگار

 شخصیت شناسی از روی خطوط پیشانی

این خطوط روی پیشانی شخصیت خواستگارتان را لو می دهد

  • افرادی که بین دو ابروی خود یک خط چین عمودی دارند ، معمولا خودخواه و جدی بوده و کمتر عاطفی هستند. این قبیل اشخاص سر سخت و مقاوم هستند و قدرت عزم و تصمیم گیری بالایی دارند.
  • افرادی که روی پیشانی خود دو خط چین عمودی دارند ، فردی دوست داشتنی ، دلسوز و مهربانند و دیدشان به همه چیز بسیار متفاوت است.
  • افرادی که روی پیشانی خود خطوط زاویه دار ، دارند به مسائل سریع و بیش از حد واکنش نشان می دهند.
  • افرادی که روی پیشانی خود بیش از دو خط عمودی دارند ، فردی کمال گرا هستند که قبل از تصمیم گیری مسائل را تجزیه و تحلیل می کنند.

روانشناسی خطوط صورت

شخصیت افرادی که روی پیشانی خطوط عمومی دارند

از روی خطوط افقی پیشانی بیماری هاتان راتشخیص دهید

خطوط افقی روی پیشانی و مکان آن ها از نزدیکی محل رویش مو تا ابروها هر کدام معنای مختلفی دارند و با طالع بینی مرطبتند.

وجود خطوط افقی بر روی پیشانی بدین معنا است که بر شما استرس زیادی وارد شده و نگرانی های زیادی دارید . همچنین داشتن این خطوط به معنای نشانه اختلال در عملکرد سیستم گوارش مخصوصا معده است . پس لازم است به نوع غذایی که می خورید دقت کنید و استراحت کافی داشته باشید همچنین به مقدار کافی آب مصرف کنید.

از روی چین و چروک پیشانی شغل خود را انتخاب کنید

بر اساس عقید برخی ها خطوط چین و چروک روی پیشانی با طالع بینی افراد ارتباط دارد و به آن سفر از زحل تا ماه می گویند.

طالع بینی چین و چروک پیشانی

خواستگار شناسی با خطوط چین و چروک روی پیشانی

خواستگار خود را با خطوط صورتش بشناسید

خط زحل: کسانی که خط زحل را روی پیشانی خود دارند ، تمایل زیادی به شغل مهندسی و حفاری معدن، مترجمی زبان های خارجی و کشاورزی دارند و بیشتر وتشان را در طبیعت می گذرانند.

خط مشتری:کسانی که خط مشتری را روی پیشانی خود دارند ، به کسب علم و دانش علاقه فراوان دارند و دارای اعتقادات مذهبی هستند . این افراد به مال اندوزی و جمع کردن ثروت ، غذا علاقه مند هستند و بسیار پر خور هستند.

خط مریخ: کسانی که خط مریخ را روی پیشانی خود دارند ، خودخواه و تهاجمی هستندو به سرعت واکنش تندی به رفتار دیگران نشان می دهند و سرسخت و شجاع هستند.

روش های شناخت خواستگار

معانی مختلف خطوط چروک روی پیشانی

خط خورشید: کسانی که خط خورشید را روی پیشانی خود دارند ، توانایی فعالیت در یک جایگاه و مقام بالا را دارند و افراد دارای اعتبار و قدرت هستند که علاقه مندند برای دولت کار کنند.

خط ونوس: کسانی که خط ونوس را روی پیشانی خود دارند ، علاقه مند به هنر ، موسیقی و آواز هستند و عاشق سرگرمی و لذت بردن از هنرمی باشند.

خط عطارد: کسانی که خط عطارد را روی پیشانی خود دارند ، در کار فروش، کارآفرینی، راه اندازی کسب و کار یا روزنامه نگاری عملکرد خوبی دارند و دارای روابط اجتماعی قوی هستند.

خط ماه: کسانی که خط ماه را روی پیشانی خود دارند ، به شعر و موسیقی علاقه مندند و غذا خوردن را بسیار دوست دارند.

 

خواستگار شناسی جالب ، شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی