خانواده هنرمندان

هنرمندانی که با خانواده شان خیلی فرق دارند + تصاویر

تاریخ انتشار : 19 آبان 1396کد مطلب : 59499زمان مطالعه : 2 دقیقه
همیشه خانواده هنرمندان با خود آن هنرمند هم مسیر و مشابه نیستند ، از سحر قریشی که برادرش مدافع حرم شده است تا حامد هاکان خواننده تازه درگذشته که پدرش یکی از روحانیون بانفوذ شهرری است.

هنرمندانی که 180 درجه با خانواده شان متفاوت هستند

همیشه تفاوت و تشابهات بین اعضای خانواده وجود داشته و دارد اما اغلب فکر می کنیم چهره های مشهور مطمئنا از خانواده ای رشد کرده اند که کاملا در مسیر فعلی آنها از پشی قرار گرفته بودند. شناخت درباره خانواده هنرمندان، عقاید و باورهایشان همواره برای مردم جالب است. بیشتر افراد تصور می کنند که خانواده هنرمندان از قشر خاصی هستند مثلا فکر می کنند اکثر آنها پدر یا مادر هنرمندی دارند یا خانواده ثروتمندی دارند که توانسته اند با فراغ بال به سمت هنر بروند. اما در واقعیت این گونه نیست. بسیاری از هنرمندان از خانواده های معمولی هستند یا به لحاظ عقاید و باورها با هم متفاوت اند، در ادامه با چند هنرمند متفاوت با خانواده شان آشنا می شوید.

هنرمندانی که کاملا متفاوت با خانواده شان هستند

در این مطلب نام هنرمندانی را آورده ایم که به لحاظ باورها و عقاید با خانواده شان متفاوت هستند.
پدر روحانی خانم بازیگر 
مهربانو از جمله ویژه برنامه هایی بود که در عید سال 94 با اجرای فقیهه سلطانی از تلویزیون پخش شد. در یکی از قسمت های این برنامه مهمان او یک روحانی و همسرش بودند و سلطانی به همین مناسبت اعلام کرد که خودش هم یک روحانی زاده است. 
برادر مدافع حرم سحر قریشی

خانواده هنرمندان

 

تفاوت در خانواده هنرمندان ، برادر سحر قریشی بازیگر مدافع حرم است

این هفته خبر مدافع حرم شدن برادر سحر قریشی به بحث داغ فضای مجازی تبدیل شد. تا قبل از این اتفاق اطلاعات چندانی درباره خانواده سحر قریشی وجود نداشت. چند روز قبل برادر وی با انتشار عکسی در اینستاگرام از مدافع حرم شدنش خبر داد.

خانواده متفاوت محسن یگانه
محسن یگانه فرزند شهید محمدرضا یگانه است . رویا یزدان پناه مادر این هنرمند چند مدت قبل در برنامه علی ضیاء شرکت و درباره همسر شهیدش صحبت کرد. تا قبل از این برنامه کمتر کسی اطلاع داشت که محسن یگانه فرزند شهید است. مادر این خواننده مشهور در خصوص چالش های پیوستن محسن یگانه به وادی هنر گفت و اختلاف نظرهایی که در خانواده در خصوص این موضوع وجود داشته اما به دلیل انتخاب وی برای حضور در عرصه هنر خانواده اش با او همراهی کرده اند. همچنین مادر یگانه در بخشی دیگر می گوید:باید بپذیریم که محسن یگانه اول یک انسان است، بعد یک جوان و بعد فرزند شهید و ...

پدر «حامد هاکان» کیست؟ 

خانواده هنرمندان

خانواده هنرمندان ، پدر حامد هاکان روحانی با نفوذ در شهرری

 حامد هاکان (ذاکری) خواننده پاپ، چند هفته گذشته به دلیل ایست قبلی درگذشت. نکته ای که در مراسم تشییع هاکان توجه کاربران را به خود جلب کرد حضور حجت الاسلام و المسلمین ذاکری، در مراسم به عنوان پدر این خواننده بود. حجت‎الاسلام و المسلمین ذاکری از روحانیون دارای نفوذ شهر ری است. 

هنرمندانی که با خانواده شان خیلی فرق دارند + تصاویر

2.7176
این مطلب مفید بود ؟9680
برگرفته از آخرین خبر /ن
وبگردی