محمدرضا گلزار

عاشقانه محمدرضا گلزار برای شبکه خانگی

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1395کد مطلب : 35383زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا گلزار پس از بازی در ساخت ایران و عشق تعطیل نیست در تازه ترین مجموعه شبکه خانگی با عنوان عاشقانه به ایفای نقش میپردازد.

بازی محمدرضا گلزار در عاشقانه منوچهر هادی

محمدرضا گلزار که این روزها فیلم سلام بمبئی و خشکسالی و دروغ را آماده اکران دارد با عاشقانه منوچهر هادی به شبکه خانگی باز می گردد.

بعد از تجربه هایی مانند “ساخت ایران” و “عشق تعطیل نیست” آن طور که “بانی فیلم” خبر داده گلزار در تازه ترین مجموعه ای که بناست برای شبکه خانگی تولید شود با عنوان “عاشقانه” ایفای نقش خواهد کرد.

“عاشقانه” را منوچهر هادی سازنده کمدی 17 میلیاردی “سالوادور…” کارگردانی می کند و تهیه کنندگی آن هم برعهده مهدی گلستانه کارگردان آثاری مانند “نقطه کور” و “نازنین” است.

محمدرضا گلزار

نام علیرضا کاظمی پور نگارنده سناریوی سریالهایی نظیر «مسافری از هند»، «فقط به خاطر تو»، «دل نوازان»، «کمکم کن» ، «گمگشته» ، «او یک فرشته بود»، «میوه ممنوعه»، «پرواز در حباب»، «آخرین دعوت» و «اشک ها و لبخندها» نیز به عنوان یکی از سناریستهای اثر دیده می شود. سعید جلالی همکار سناریست “عاشقانه” است.

شهریورماه کلید زده می شود

پیش تولید سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی از ماه گذشته آغاز شده و براساس برنامه ریزی ها اواخر شهریور مقابل دوربین خواهد رفت.

این مجموعه که احتمالاً نام آن تغییر خواهد کرد، قرار است در 15 قسمت از شبکه نمایش خانگی عرضه شود. این سریال 15 قسمتی طی یکی- دو هفته آینده انتخاب خواهند شد.

به گفته مهدی گلستانه تهیه کننده پروژه، بخش اعظم لوکیشن های این سریال در تهران و بخش هایی از کار نیز در شمال کشور و دبی مقابل دوربین خواهد رفت.

«عاشقانه» مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستانش آمده:آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می ریزد… 

عاشقانه محمدرضا گلزار برای شبکه خانگی

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
برگرفته از سینماژورنال - / ک
وبگردی