بنیامین بهادری و بهاره افشاری
بنیامین بهادری و همسرش بهاره افشاری که به تازگی با هم ازدواج کرده اند جزو آخرین میهمانان برنامه خندوانه رامبد جوان خواهند بود. این درحالی است که طرفداران این برنامه همگی منتظر بهترین خنداننده برتر خندوانه هستند.

لینک تکذیب خبر ا زدواج بنیامین بهادری و بهاره افشاری

خبرگزاری تسنیم منتشر کرد

بنیامین بهادری و همسرش بهاره افشاری بعد از ازدواج در برنامه خندوانه

بنیامین بهادری و بهاره افشاری زوجی که به تازگی با هم ازدواج کرده اند ؟؟ آخرین مهمانان برنامه «خنداونه» رامبد جوان در پایان سری دوم این برنامه هستند. برخی گمانه ها حکایت از این دارد که ژوله و غفوریان به صورت مشترک به عنوان نفر برتر معرفی می شوند.

بنیامین بهادری و بهاره افشاری

عکس بنیامین بهادری و همسرش بهاره افشاری بعد از ازدواج

بنیامین بهادری و بهاره افشاری بعد از ازدواج آخرین میهمانان برنامه خندوانه 

سری دوم برنامه «خندوانه» رامبد جوان که با اضافه شدن بخش «خنداننده برتر» توانسته بود جذابیتی به این برنامه بدهد به روز پایانی خود رسید و رامبد جوان قصد دارد که مخاطبان خود را در این برنامه شگفت زده کند.

امشب در حالی آخرین برنامه از سری دوم «خندوانه» رامبد جوان از شبکه نسیم روی آنتن می رود که بنیامین بهادری و بهاره افشاری مهمان ویژه آخرین شب برنامه «خندوانه» هستند. این دو که چندی است با هم ازدواج کرده اند اولین حضور مشترک و رسانه ای خود را در استودیو برنامه «خندوانه» تجربه می کنند. این زوج برای نخستین بار به برنامه «خندوانه» می آیند تا مخاطبان این برنامه غافلگیری نهایی را با حضور بنیامین و همسرش تجربه کنند.

فینال مسابقه «خنداننده برتر» امشب با اجرای مهران غفوریان و امیرمهدی ژوله پخش می شود. البته برخی گمانه ها حاکی از این است که به دلیل عدم زمان کافی برای نظرسنجی از مردم و همچنین نزدیکی به آغاز ماه محرم ژوله و غفوریان بطور مشترک برنده مسابقه «خنداننده برتر» معرفی شوند، شاید هم این چنین نشود.

طبق پیگیری های خبرنگار تسنیم امیرمهدی ژوله و مهران غفوریان اجرای نهایی خود را مقابل دوربین برده اند و با تصمیم عوامل برنامه این اجراها به عنوان فینال روی آنتن شبکه نسیم می رود. این احتمال وجود دارد که به دلیل عدم برگزاری مسابقه رأی گیری علی مسعودی و جواد رضویان نیز به صورت مشترک به عنوان نفر دوم «خنداننده برتر» معرفی شوند.

تکذیب و عذرخواهی تسنیم درباره خبر ازدواج بنیامین بهادری و بهاره افشاری

توضیحات تسنیم:برخی از رسانه ها پیش از این بهاره افشاری بازیگر سینما را به عنوان همسر جدید او معرفی می کردند که بر اساس همین شایعه خبری به اشتباه در خبری، نام او به عنوان همسر آقای بهادری منتشر شد که وی در ارتباطی با خبرنگار تسنیم این مسأله را تکذیب کرد. تسنیم ضمن اصلاح خبر مذکور و درج توضیحات ایشان، به سبب این اشتباه عذرخواهی می کند.

لینک تکذیب خبر ازدواج بنیامین بهادری و بهاره افشاری

بنیامین بهادری و همسرش بهاره افشاری در خنداونه !!??

2.9158
این مطلب مفید بود ؟9167
برگرفته از تسنیم /ن
وبگردی