آناهیتا درگاهی در ممنوعه
بازی موفق آناهیتا درگاهی در سریال ممنوعه سبب شد تا مروری بر نقش او در این سریال داشته باشیم و نگاهی به دیگر فیلم های خانم بازیگر بیاندازیم.

بازی قابل قبول آناهیتا درگاهی در ممنوعه

آناهیتا درگاهی بازیگر نقش طلا در سریال ممنوعه همسر اشکان خطیبی و بازیگر این روزهای دنیای هنر است که از نقاشان زبردستی است که حرفه اصلی اش نقاشی است. آناهیتا درگاهی تحصیلاتش را در زمینه نقاشی به اتمام رساند و با برگزاری نمایشگاه های نقاشی متعدد هنرش را در معرض دید همگان قرار داد.

بازی آناهیتا درگاهی در نقش طلا در سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان باعث دیده شدن بیشتر آناهیتا درگاهی شد و به همین سبب نگاهی به کارنامه او و عکس هایی از فیلم هایش داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

آناهیتا درگاهی در نقش طلا در سریال ممنوعه

آناهیتا درگاهی در سریال ممنوعه بازیگر نقش طلا است که به مواد مخدر اعتیاد دارد و در پایان فصل اول این سریال بعد از ماجرای جدی که برایش رخ میدهد تصمیم به ترک میگیرد.

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی بازیگر نقش طلا در سریال ممنوعه

آناهیتا درگاهی در سریال ممنوعه با گریمی متفاوت جلوی دوربین رفت و با بازیگرانی چون امیرحسین آرمان ، علی استادی، خاطره اسدی ، بهاره افشاری ، محمد امین، پژمان بازغی ، آتیلا پسیانی ، امیر جعفری ، هادی حجازی فر ، الهه حصاری ، سوگل خالقی، نیلوفر رجایی فر، لیلا زارع ، نیما شعبانژاد، شهرام قائدی ، مصطفی قدیری، نیکی کریمی ، میلاد کی مرام ، فاطمه گودرزی ، مجید مظفری ،نسرین نکیسا و شیدا یوسفی همبازی بود.

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در نمایی از سریال ممنوعه

آناهیتا درگاهی بعد از ازدواج با اشکان خطیبی حضور پررنگ تری را در دنیای بازیگری تجربه کرد .

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی

آناهیتا درگاهی اولین بار با فیلم آخرین بار کی سحرو دیدی ساخته فرزاد موتمن جلوی دوربین رفت و بعد از آن تجربه بازی در فیلم سینمایی زرد ، قانون مورفی و سپس ممنوعه را در کارنامه هنری اش دارد.

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی بازیگر و نقاش کشورمان

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در فصل من کجاست

آناهیتا درگاهی در فیلم زرد

بهرام رادان و آناهیتا درگاهی در فیلم زرد

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در نمایی از فیلم همدیگر

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی همبازی مجید مظفری در فیلم داستان سیاوش

عکس جدید آناهیتا درگاهی

عکس جدید آناهیتا درگاهی

بازی موفق آناهیتا درگاهی در ممنوعه + فیلم ها و تصاویر

3.715
این مطلب مفید بود ؟114
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی